Vai Lielbritānijai jāpaliek Eiropas Savienībā? Ko domā latvieši?

5 komentāri

Viens no lielajiem pārbaudījumiem Eiropai būs Lielbritānijas referendums par tās izstāšanos no Eiropas Savienības un britu piedāvātās reformas, kas var skart arī Latvijas valstspiederīgos, kuri strādā šajā valstī. Kāds ir Latvijas iedzīvotāju viedoklis šajā jautājumā.

Pētījumu aģentūras TNS veiktā interneta aptauja rāda, – lielākā daļa (61%) Latvijas tā dēvēto ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka Lielbritānijai būtu jāpaliek Eiropas Savienībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt katrs piektais domā, ka briti var arī izstāties no ES, bet 19% iedzīvotāju nav viedokļa par šo jautājumu.

Sākusies aģitācija par britu sirdīm! BŪT vai NEBŪT britiem Eiropas Savienībā, tāds ir jautājums

Lielbritānijai un tās premjeram Deividam Kameronam priekšā četri ārkārtīgi saspringti un atbildīgi mēneši. Tik laika ir atlicis līdz referendumam par izstāšanos no Eiropas Savienības.

Referenduma iniciators ir pats Kamerons, un viņš atlikušo laiku plāno pavadīt, aģitējot par labu palikšanai Savienībā. Sestdien viņš devies pie Ziemeļīrijas lauksaimniekiem. Šajā reģionā lauksaimniecībā ir nodarbināti 50 tūkstoši cilvēku, un Kamerons cenšas viņu balsis dabūt savā pusē.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl