Komentāri

Vai Latvijā jāmaina likumdošana, lai nodokļu iekasētāji varētu bloķēt arī ārvalstu mājaslapas? Šādas tiesības tagad prasa Valsts ieņēmumu dienests, ņemot vērā, cik vienkāršiem paņēmieniem no sankcijām mēģina izvairīties sludinājumu serviss “ss.lv”, kas nomainījis savu interneta adresi uz starptautisku. Tomēr šādu izmaiņu apstiprināšanai līdz šim ir traucējusi informācijas tehnoloģiju nozares sīvā pretestība.

Pašlaik Valsts ieņēmumu dienestam noteiktos gadījumos ir tiesības bloķēt tikai Latvijas domēnu interneta adreses. Tāpēc Latvijas sludinājumu servisam ”ss.lv” nebija problēmu elementāri apiet nodokļu iekasētāju piemēroto mājaslapas bloķēšanu, turpinot darbību no ārvalstu domēna ”ss.com”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad nodokļu iekasētāji aicina valdību un Saeimu atgriezties pie diskusijas dienestam ļaut bloķēt arī ārvalstu domēnus, ja to īpašnieki atsakās ar sadarboties ar nodokļu iekasētājiem ēnu ekonomikas apkarošanā vai rīkojas negodprātīgi.

Ja VID atkal piedāvās šādus grozījumus, tos apstiprināšanai valdībā būtu jāvirza Finanšu ministrijai. Tajā norāda, – vispirms dienestam jāspēj par to vienoties ar informāciju tehnoloģiju nozari, kuras pārstāvji līdz šim šādai nodokļu iekasētāju pilnvaru palielināšanai kategoriski iebilduši.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl