4 komentāri

Nacionālo Bruņoto spēku komandiera amatam virzītais Leonīds Kalniņš izteicies, ka neatbalsta obligātā militārā dienesta atjaunošanu Latvijas armijā. Ko par to domā iedzīvotāji?

Trešā daļa (34%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā pozitīvi vērtē iespēju Latvijā atjaunot obligāto militāro dienestu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr lielākā daļa jeb 58% aptaujāto ir pretējās domās un to vērtē negatīvi. Vēl 8% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

 • Runchagalva
  +1 +1 0

  Runchagalva

  Tev Nebūs Nokaut! Kāds obligātais militārdienests - obligāti ir visā pasaulē nolikt ieročus un izbeigt visa veida vardarbību! Visi ir brāļi un māsas, tad tu ko, ļaunu savai māsai vēli? Mīlam vairāk viens otru...
 • Laimonis
  +1 +1 0

  Laimonis

  Spēcīgs, jauns bez militārām pamatzināšanām un iemaņām, bez disciplīnas, ir kopējai lietai nedrošs, neuzticams un vājš.
 • Kajagoō
  0 0 0

  Kajagoō

  Pēc Izraēlas principa! Gadā mēnesi uz tranšejām! Un tas nav atvaļinājuma mēnesis. Saņwm vidējo mēnešalgu, tikai mācies militārās fiškas. Un nebūs pēc augstskolas 2 gadi miskastē jāizmet, kamēr pucē atejas kazarmā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl