4 komentāri

Nacionālo Bruņoto spēku komandiera amatam virzītais Leonīds Kalniņš izteicies, ka neatbalsta obligātā militārā dienesta atjaunošanu Latvijas armijā. Ko par to domā iedzīvotāji?

Trešā daļa (34%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā pozitīvi vērtē iespēju Latvijā atjaunot obligāto militāro dienestu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr lielākā daļa jeb 58% aptaujāto ir pretējās domās un to vērtē negatīvi. Vēl 8% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

 • Runchagalva
  +1 +1 0

  Runchagalva

  Tev Nebūs Nokaut! Kāds obligātais militārdienests - obligāti ir visā pasaulē nolikt ieročus un izbeigt visa veida vardarbību! Visi ir brāļi un māsas, tad tu ko, ļaunu savai māsai vēli? Mīlam vairāk viens otru...
 • Laimonis
  +1 +1 0

  Laimonis

  Spēcīgs, jauns bez militārām pamatzināšanām un iemaņām, bez disciplīnas, ir kopējai lietai nedrošs, neuzticams un vājš.
 • Kajagoō
  0 0 0

  Kajagoō

  Pēc Izraēlas principa! Gadā mēnesi uz tranšejām! Un tas nav atvaļinājuma mēnesis. Saņwm vidējo mēnešalgu, tikai mācies militārās fiškas. Un nebūs pēc augstskolas 2 gadi miskastē jāizmet, kamēr pucē atejas kazarmā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl