4 komentāri

Nacionālo Bruņoto spēku komandiera amatam virzītais Leonīds Kalniņš izteicies, ka neatbalsta obligātā militārā dienesta atjaunošanu Latvijas armijā. Ko par to domā iedzīvotāji?

Trešā daļa (34%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā pozitīvi vērtē iespēju Latvijā atjaunot obligāto militāro dienestu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr lielākā daļa jeb 58% aptaujāto ir pretējās domās un to vērtē negatīvi. Vēl 8% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

 • Runchagalva
  +1 +1 0

  Runchagalva

  Tev Nebūs Nokaut! Kāds obligātais militārdienests - obligāti ir visā pasaulē nolikt ieročus un izbeigt visa veida vardarbību! Visi ir brāļi un māsas, tad tu ko, ļaunu savai māsai vēli? Mīlam vairāk viens otru...
 • Laimonis
  +1 +1 0

  Laimonis

  Spēcīgs, jauns bez militārām pamatzināšanām un iemaņām, bez disciplīnas, ir kopējai lietai nedrošs, neuzticams un vājš.
 • Kajagoō
  0 0 0

  Kajagoō

  Pēc Izraēlas principa! Gadā mēnesi uz tranšejām! Un tas nav atvaļinājuma mēnesis. Saņwm vidējo mēnešalgu, tikai mācies militārās fiškas. Un nebūs pēc augstskolas 2 gadi miskastē jāizmet, kamēr pucē atejas kazarmā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl