Vai Latvijā beidzot būs Eiropas cienīgi vilcieni? Izsludināts jau trešais iepirkums

2 komentāri
Vai Latvijā beidzot būs Eiropas cienīgi vilcieni? Izsludināts jau trešais iepirkums
Foto: LETA

Pieteikušies pieci pretendenti, kuri grib piegādāt Latvijai 32 jaunus elektrovilcienus.

Šis ir jau trešais Pasažieru vilciena mēģinājums iegādāties jaunus vilcienus, jo iepriekšējie divi iepirkuma konkursi izgāzās. Pasažieru vilciena izsludinātajā elektrovilcienu iepirkuma pirmajā kārtā pieteikušies arī divu iepriekšējo konkursu uzvarētāji – Spānijas uzņēmums CAF un Šveices Stadler, kā arī uzņēmumi Škoda, Talgo un Uraļskije lokomotivi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepirkums tiek organizēts divās kārtās. Pasažieru vilciens tuvākā mēneša laikā izvērtēs pirmajā kārtā iesniegtos piedāvājumus un nosauks tos pretendentus, kas kvalificējušies otrajai kārtai. 2016. gada pavasarī uzņēmums plāno paziņot konkursa uzvarētāju.

Iepirkumā plānots iegādāties elektrovilcienus ar 400 līdz 450 pasažieru sēdvietām. Satiksmes ministrijā iepriekš norādīja, ka finansēt jauno vilcienu iepirkumu varēs pats Pasažieru vilciens.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl