Komentāri

Šajās vēlēšanās kandidāti aktīvāk nekā citreiz izmantojuši internetu un sociālos tīklus, un arī šo tīklu lietotāji ir bijuši visai rosīgi. Pie kādām atziņām viņi nonākuši?

Vakar visas dienas garumā sociālajos tīklos vēlētāji diezgan daudz informēja, ka ir izpildījuši savu pilsoņa pienākumu, kā arī aicināja citus sekot viņu piemēram. Bet līdz ar iedzīvotāju aptauju un pašu rezultātu publicēšanu parādījās arī vērtējums par vēlēšanu iznākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākā uzmanība pievērsta Rīgai, kur ievērojamākais atbalsts bijis pie varas esošajai ”Saskaņai” un ”Gods kalpot Rīgai”. Pie saraksta līdera un Rīgas mēra pateicības ieraksta sociālajā tīklā ”Facebook” krājās vairāki simti komentāru, lielākoties ar atbalsta vārdiem un simboliem.

Turpretī sociālajā tīklā ”Twitter” nevar nejust arī sarūgtinājumu un vilšanos par vēlēšanu iznākumu. Piemēram, lietotājs Aivars Lošmanis ironiski pateicās tiem, kuri neaizgāja līdz urnām. Tika kaunināti arī latvieši, kuri balsoja par šo sarakstu.

Plašāk vērtējot situāciju galvaspilsētā, Tvitera lietotāja Anna Ulla Rone paudusi viedokli, ka Rīga par eiropeisku pilsētu kļūs, kad tiks uzvarēta korupcija, ne Ušakovs. Viņasprāt, redzamie partiju saraksti rāda ļoti biedējošu prognozi Saeimas vēlēšanām.

Vēl kāds tvitera lietotājs vizuāli demonstrēja, kādam, viņaprāt, jāizskatās pārvākšanās komplektam no rātslaukuma.

Taču Rīga nebūt nav vienīgā vieta, kuras rezultāti interesē sociālo tīklu lietotājus. Daudzi vēlētāji internetā pauž skumjas, ka Daugavpils domē nav iekļuvusi ar īpašu mūzikas video atpazīstamību ieguvusī kandidāte Sveta. Kā liecina vēlēšanu rezultāti, šāda oriģināla pieeja viņai nav palīdzējusi nemaz, jo saraksts domē nav iekļuvis un viņa tajā palikusi pēdējā. Reaģējot uz šo informāciju, kāds tvitera lietotājs ironiski atzīmē, ka tagad atliek vien uzzināt, vai Purvciema un Ķengaraga tantiņas ”ielika kloķi” aktierim Intaram Rešetinam, kurš aicināja gāzt esošo varu, un kur paliks skandalozais bijušais Jūrmalas mērs Gatis Truksnis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl