Komentāri

Populārākajās interneta vietnēs izplatīts aicinājums parakstīties, lai bērnu tiesību aizsardzības likumā tiktu ieviests pants, kas liedz izglītības iestādēs reklamēt viendzimuma attiecības.

Biedrība ”Sargāsim mūsu bērnus” piedāvā sekojošus likuma grozījumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • ”Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs dzimumaudzināšanai jābūt balstītai uz Latvijas Republikas Satversmes 110. panta. Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma ir aizliegta.”
  • ”Bērnu kā dalībnieku vai skatītāju aizliegts iesaistīt pasākumos, kuru mērķis ir viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma.”

Ja būs savākti nepieciešamie 30 00o parakstu, tad par šo jautājumu tiks rīkots referendums.

TV3 raidījuma Bez Tabu aptaujātie iedzīvotāji norāda, ka izglītības iestādēs nevajadzētu reklamēt viendzimuma partnerattiecības, savukārt Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji norāda, ka bažām nav pamata, jo izglītības iestādēs netiek popularizētas viendzimuma laulības.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl