Komentāri
Vai Ilze Cīrule kļūs par jauno VID vadītāju? Šodien par to lems valdība

Pēc piecu mēnešu ilgas meklēšanas šodien, iespējams, būs Valsts ieņēmu dienesta (VID) vadītājs. Valdība šodien lems par apdrošināšanas kompānijās pieredzi guvušās Ilzes Cīrules apstiprināšanu atbildīgajā amatā.

Cīrule jau atzinusi, ka viņai būs svarīgs ēnu ekonomikas apkarošanas plānā paredzētais un VID darba stiprināšana. Cīrule plānojot stiprināt dienesta analītisko daļu, kā arī veidot dienestu kā uzņēmējiem draudzīgu iestādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš skaidroja, ka Cīrule no trim kandidātiem tika izvēlēta kā labākā, ņemot vērā viņas sniegtās atbildes konkursa gaitā, viņas stratēģisko redzējumu par VID turpmāko darbību, komandas vadību, pārmaiņu vadību un rezultātu sasniegšanu.

Cīrule beigusi Rīgas Politehniskā institūta (tagad Rīgas Tehniskā universitātes) Arhitektūras fakultāti, bet 2003. gadā ieguvusi Rīgas Biznesa institūta maģistra diplomu. Nākamajos gados viņas darbs bija saistīts apdrošināšanas kompānijās dažādos amatos.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl