Vai ētiski? Ušakovs savu darba e-pastu izmanto kaķu konkursam

2 komentāri
Vai ētiski? Ušakovs savu darba e-pastu izmanto kaķu konkursam
Foto: F64

Rīgas mērs Nils Ušakovs vairākkārt izcēlies ar PR aktivitātēm, par kurām citi politiķi viņu varētu tikai apskaust. Nupat viņa Facebook lapā izsludināts kaķu fotokonkurss, kura dalībniekiem bildes jāiesūta uz mēra darba e-pastu.

“Par godu jaunajām monētām ar kaķiem, ko šodien laiž apgrozībā Latvijas Banka, Rīgas runči Kuzja un Muris izsludina konkursu. Konkursa nosacījumi – atsūtiet visneparastāko bildi ar savu kaķi/kaķiem. Jums nav obligāti jābūt kaķa īpašniekam, taču jums noteikti jābūt fotogrāfijas autoram. Bildes gaidīsim līdz piektdienai (ieskaitot),” Facebook vēsta Ušakova lapas ieraksts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savas fotogrāfijas konkursa dalībnieki var iesūtīt gan uz viņa Facebook, rakstot vēstules, gan arī e-pastu: nils.usakovs@riga.lv. Nav šaubu, ka šāda veida sociālo tīklu aktivitātes ir radošs veids, kā iesaistīt iedzīvotājus, tomēr, apzinoties Rīgas mēra svarīgo amatu, aktuāls jautājums, vai darba e-pastu nevajadzētu atstāt nozīmīgākām lietām par kaķu konkursu?

Ušakova kaķi:

TOP komentāri

 • Vilnis
  0 0 0

  Vilnis

  Kārtējo reizi pierādās, ka sabiedrība ir slima. Jācer tik, ka atsevišķi kretīni,,,, Kam var traucēt šis konkurss?! Un kas tad notiks tam "darba E-pastam" ?! Dēļ dauņiem tika sagandēts ar labiem nodomiem veidots labs pasākums,,,,,
 • Maija
  0 0 0

  Maija

  Ja arī Ušakovs būtu apzeltījis kādu daļu no Delfi komentētājiem, tik un tā viņš šai daļai nebūtu gana labs!
  Parasti vēsture visu saliek pa plauktiņiem.
  Vai kāds no jums (no mums) par iepriekšējo mēru rosību ko labu atceras?
  Bet nu tāda ir cilvēciņu daba....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl