Vai bēgļi Latvijā lemti bezpajumtnieku liktenim?

2 komentāri

Vai bēgļi Latvijā lemti bezpajumtnieku liktenim vai tomēr dzīvos mājoklī, šobrīd lielā mērā atkarīgs no Ekonomikas ministrijas darbu tempa.

Reaģējot uz pieredzi, ka par valsts pabalstu – 139 eiro mēnesī – bēgļi nespēj noīrēt dzīvokli, Ekonomikas ministrijai dots uzdevums meklēt risinājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd kā viens no variantiem tiek minēts pārņemt Igaunijas praksi, kad katrā pašvaldībā atsevišķi noteiktu viena kvadrātmetra maksimālo summu, un tad jau tās ietvaros valsts segtu bēgļu mājokļa īres maksu. Pagaidām politiskajā dienaskārtībā nav jautājuma par bēgļu pabalsta palielināšanu.

Tikmēr Iekšlietu ministrijā norāda, – patvēruma meklētāju cilvēka cienīgi apstākļi ir valsts un ikviena iedzīvotāja drošības jautājums.

LNT Ziņās plkst. 20 stāstīsim, kādi vēl ir varianti, lai bēgļi Latvijā varētu atrast sev mājokli!

TOP komentāri

  • Konstantins
    +3 +3 0

    Konstantins

    lai doma par savu tautui nevis par kautkadiem curbaniem lai lasas no kurienes gajusi un karo par savu zemi ierocus iedos jenki
  • ņerga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl