Vai bēgļi Latvijā lemti bezpajumtnieku liktenim?

2 komentāri

Vai bēgļi Latvijā lemti bezpajumtnieku liktenim vai tomēr dzīvos mājoklī, šobrīd lielā mērā atkarīgs no Ekonomikas ministrijas darbu tempa.

Reaģējot uz pieredzi, ka par valsts pabalstu – 139 eiro mēnesī – bēgļi nespēj noīrēt dzīvokli, Ekonomikas ministrijai dots uzdevums meklēt risinājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd kā viens no variantiem tiek minēts pārņemt Igaunijas praksi, kad katrā pašvaldībā atsevišķi noteiktu viena kvadrātmetra maksimālo summu, un tad jau tās ietvaros valsts segtu bēgļu mājokļa īres maksu. Pagaidām politiskajā dienaskārtībā nav jautājuma par bēgļu pabalsta palielināšanu.

Tikmēr Iekšlietu ministrijā norāda, – patvēruma meklētāju cilvēka cienīgi apstākļi ir valsts un ikviena iedzīvotāja drošības jautājums.

LNT Ziņās plkst. 20 stāstīsim, kādi vēl ir varianti, lai bēgļi Latvijā varētu atrast sev mājokli!

TOP komentāri

  • Konstantins
    +3 +3 0

    Konstantins

    lai doma par savu tautui nevis par kautkadiem curbaniem lai lasas no kurienes gajusi un karo par savu zemi ierocus iedos jenki
  • ņerga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl