Vai atpūta latvietim Jūrmalā ir pieejama? Viesnīca maksā pat 1800 eiro par nakti

1 komentārs
Vai atpūta latvietim Jūrmalā ir pieejama? Viesnīca maksā pat 1800 eiro par nakti
LETA

Kūrortpilsēta Jūrmala piedāvā plašas iespējas aktīvai atpūtai vasarā – var ne tikai peldēties, bet arī spēlēt volejbolu, futbolu, rokas bumbu un frisbiju pludmalē, laist pūķus, vingrot, nūjot, nodarboties ar kaitsērfingu un vindsērfingu, braukt ar ūdens velosipēdiem un ūdens motocikliem. Bērni var spēlēties pludmales rotaļlaukumos, bet velosipēdisti – traukties pa pilsētu pa ierīkotajiem veloceliņiem vai pludmali, kas ir kā radīta veloprieku baudīšanai. Gandrīz viss ideālai atpūtai. Cik tad maksā atpūta Jūrmalā, ja ir vēlme doties uz Latvijas kūrortu?

Pārbaudot lielāko nakstmītņu rezervācijas portālu pasaulē www.booking.com 64% ir rezervēts. Mēģinot rezervēt divvietīgo numuriņu uz šo nedēļas nogali, cenas svārstās no 67 EUR līdz 1800 EUR par divvietīgo numuriņu ar brokastīm.

Daži piemēri:

– Daina Jurmala Beach Hotel & SPA (67 eiro)
– Valensija (100 eiro)
– Pegasa Pils Spa Hotel (135 eiro)
– Hotel Jūrmala SPA (150 eiro)
– Amber Sea Hotel & Spa (169 eiro)
– Baltā Pūce (450 eiro)
– Light House (suite numuriņš 1800 eiro)

Kādas cenas par naktsmītnēm kaimiņos?

Ceļotāji ir ļoti iecienījuši pilsētu Lietuvas pilsētu Palangu un uz šo nedēļas nogali ir rezervēti 91% naktsmītņu rezervācijas portālā Booking.com. Cenas – sākot no 94 eiro līdz 160 eiro par nakti divām personām ar brokastīm.

Igaunijas kūrortā Pērnavā šobrīd ir 80% rezervēts no visām naktsmītnēm tuvākajai nedēļas nogalei. Cenas – sākot no 85 eiro un pat līdz 625 eiro.

Secinājums:

Visplašākais klāsts ir Jūrmalā, jo šobrīd salīdzinoši ar citiem Baltijas kūrortiem ir rezervēti “tikai” 64% naktsmītņu. Bez 100 eiro naktsmītnes nevienā no trim kūrortiem atrast ir grūti. Plašākais atpūtas klāsts noteikti ir Jūrmalā. daudzveidīgā koka arhitektūra. aktivitātes pieaugušajiem un bērniem. Pilsētā esošie meži un parki.

Savukārt, ja vēlies izbraukt no valsts – uzzini par lētiem lidojumiem portālā TravelFree.info!

FOTO: Krāšņā Jūrmala