1 komentārs
Vai atceries šo latgaliešu kaķēnu, kurš meklēja mājas? Kā viņam tagad klājas?

Aptuveni pirms nedēļas portāls Skaties.lv ziņoja par kādu pilnīgi melnu minku, kurš, dzimis Latgalē, kādā zemnieku saimniecībā, kur minču jau pietiek, labprāt atrastu jaunas mājas! Cilvēku atsaucība bija liela, un “bez-nevienas-baltas-spalviņas” melno un ārkārtīgi mīlīgo kaķēnu pieteicās izaudzināt vairāki cilvēki.

Priekšroka tika dota kādai sievietei no Salacgrīvas puses, kura ar portāla Skaties.lv redakciju sazinājās pirmā un solīja minkam gan pagalmu lauku mājās, kur rotaļāties, gan arī kompāniju – kādu gadu vecu, draudzīgu un rotaļīgu kaķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Minkas ceļš uz jaunajām mājām bija vesels piedzīvojums – lai nokļūtu pie jaunajiem saimniekiem, melnais brīnumiņš ceļoja no Daugavpils puses uz Rīgu, dažas dienas padzīvojās Skaties.lv ziņu redaktores gādīgajā aprūpē, un tad jau turpināja ceļu uz Salacgrīvas pusi.

Tagad jau kaķēns laimīgi iedzīvojies savās jaunajās mājās!

Paldies visiem, kas dalījās ar ziņu un palīdzēja kaķītim satikt jaunos saimniekus!

Kaķēna piedzīvojumi Rīgā!

Skaties foto!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl