1 komentārs

“Vai Jūs atbalstāt iniciatīvu atteikties no mājas darbu uzdošanas skolēniem nedēļas nogalēm?” Iedzīvotāju vidū šī iniciatīva sabiedrībā tiek uztverta pretrunīgi, liecina GfK veiktā aptauja.

39% aptaujāto ar savu “jā” atzīst, ka sestdienās un svētdienās bērniem nevajadzētu, galvu nolīkušiem, sēdēt pie mājasdarbiem uz pirmdienu. Un tieši tikpat daudz aptaujas dalībnieku – 39% – šai idejai saka skaidru “nē” un uzskata, ka atteikties no mājasdarbiem, kam jābūt gataviem uz pirmdienu, nedrīkstētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tostarp gandrīz piektā daļa aptaujāto jeb 18% atzīst, ka par bērnu noslogotību trūkst informācijas, tāpēc arī viņi neņemas spriest par mājasdarbu grafika revidēšanu. Savukārt 4% respondentu vai nu nav viedokļa par to, kā bērni nes skolu uz mājām, vai arī atzīst, ka viņus šis jautājums neinteresē.

Saskaņā ar aptauju, vecāki paši sagājuši ragos, jo mājasdarbu pildīšanu brīvdienās atbalsta un noliedz pilnīgi vienāds skaits tētu un mammu. Ar tik diametrāli pretēju nostāju pavisam noteikti var prognozēt, ka paraksti tiks savākti ātrāk nekā domāts. Vai tas ko mainīs, kad par to spriedīs gudrās galvas, tas gan nav tik droši.

Video

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Ja kāds darbs, piem.,projektinš, domraksts, ko nevar paspēt izdarīt stundas laikā un jāpabeidz mājās līdz stundai nākošajā nedēļā, tas tiek darīts svētdienas vakarā.Un ja šādi darbini nedēļas laikā sakrājas vairāki(dienā 1), tad svētdien salasās oi-oi-oi,vecāki brēc par pārslodzi.Vecāki necenšas noskaidrot patiesibu, bet skaļi vaimanā interneta un TV.Cik bieži vini aprunājas ar skolotājiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl