Komentāri

Vai alkometra rādītājs 5-10 minūšu laikā var nokristies no 0,59 līdz 0,34? Šādu iespējamību ļoti apšauba sertificētu alkometru izplatītājs Mārcis Rēdmanis. Tieši tik krasas izmaiņas policijas alkometra rādījumos pieredzējis kāds puisis. Viņam, tāpat kā alkometru izplatītājam, ir versija, ka policijas alkometri nav precīzi.

Skaties.lv jau vēstīja par eksperimentu, kurā atklātas ceļu policijas darba aizkulises. Ar slēpto kameru nofilmētajā materiālā policijas alkometrs uzrādīja krietni augstāku alkohola daudzumu salīdzinājumā ar apturētā šofera līdzpaņemto mērierīci, kādu izmanto arī Igaunijas ceļu policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reaģējot uz publiskoto videomateriālu, kas atklāj visai diskutablus faktus par alkometru mērījumiem, Valsts policija uzsākusi dienesta pārbaudi, kurā tiks izvērtēta ceļu policista rīcība, kā arī noskaidrots, vai viņš ir veicis manipulācijas ar alkometra datiem.

Foto:

 

Tikmēr alkometru izplatītājs pauž, – gadījumi, kad šoferiem nav ticības policijas alkometru rādījumiem, ir bijuši vairāki. Viņš pat norāda, – tā ir tendence Latvijā.

Tikmēr Valsts policijā pauž, – alkometri tiek pārbaudīti divas reizes gadā, un to mērījumu precizitāti vismaz konkrētajā gadījumā, visticamāk, nebūtu jāapšauba.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl