Komentāri
Vācijas bruņotie spēki Lielvārdē izvietojuši gaisa kontroles un informācijas sistēmu
Jānis Zariņš, TV3

Vācijas bruņotie spēki Latvijā, Lielvārdē, atkal izvietojuši pārvietojamo Gaisa kontroles un ziņošanas centru, no Lielvārdes ziņo TV3.

Vācijas bruņotie spēki jau pērn Latvijā izvietoja pārvietojamo Gaisa kontroles un ziņošanas centru. Turklāt šāda centra izvietošana ir arī ieguldījums NATO gaisa telpas aizsardzībai, iepriekš norādījusi Vācijas aizsardzības ministre Urzula fon der Leiena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaisa kontroles un informācijas sistēma Lielvārdē:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl