Vāc parakstus par iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksājumu atcelšanu atsevišķām iedzīvotāju grupām

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākta parakstu vākšana par iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) avansa maksājuma atcelšanu komersantiem un pašnodarbinātajiem.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • @LVANTIGLOBALIST

  @LVANTIGLOBALIST

  Latvijas nodokļu politikas děļ nevienam neieteiktu reğistrět uzņěmějdarbību Latvijā.Lai varětu normāli kaut cik strādāt ir jāsamazina uz pusi darba nodoklia ,bet uzņěmějiem šis nodoklis par darbinieku ir jāatceļ vispār ,jo sanāk ,ka tiek noplěsts dubultā .Galu galā uzņěmějs jau tā maksā savu ienākuma nodokli.
 • Liga Kiploka

  Liga Kiploka

  Atbalstu, vienu gadu bizness var iet, otru neiet, bet nauda avansa maksājumam jārauj no zila gaisa. Pareizi būtu maksāt izejot no reālās situācijas.
 • Lilita Malvesa

  Lilita Malvesa

  Tas butu solis pretī mazajiem biznesmeņiem. Tas taču nav normāli,ka neesi sācis darbību,nezini kā veiksies,bet jau jāmaksā nodoklis,kas ved uz biznesa iznīcību. Vispār pirmos trīs gadus vajadzētu ļaut iestrādāties,kā tas ir UK. Tad redz,vai ir jēgas to biznesu turpināt. Te jau velk septiņas ādas nost un tad brīnās,ka nemaksā. Valstī galīgi nav stratēģiskas,ekonomiskas domāšanas un neredz visu kopumu,nav saimnieciskas rokas un galvax. Domā tikai par sevi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!