Vāc parakstus metro sistēmas izveidošanai Rīgā

Biedrība “Progresa Platforma”, kas sevi dēvē par politisku organizāciju, sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākusi parakstu vākšana par padomju laikos iecerētās Rīgas metro sistēmas izveidošanu.

Atpakaļ uz rakstu

63 komentāri

 • ance

  ance

  Noteikti nav vajadzīgs. Attālumi nelieli, tādā mazā pilsētiņā attīsta esošo transporta pakalpojumu. Ieguldījumi nejēdzīgi, izdevumi uzturēšanai vēl nejēdzīgāki.
 • xfg
 • Sandris Želvis
 • hmm

  hmm

  Nē tiešām pajolu bars! Pirmkārt, nekāda neremdināmā apetīte nevienam nav, jo šie cilvēki ir poiitiskas organizācijas veidotāji nevis politiķi! Otrkārt, nekāda sakara metro nav ar "Eiropas izvarotājiem" vai "200000 krieviem", cik zinu, līdz šim brīvā Latvijā bāleliņi paši visu būvē. Treškārt, te tāds riebīgums jūtams, jo veidotājam krievisks uzvārds, iesaka padomju ideju - a te uzreiz vidējais latvietis sev sāk plēst matus! Nomierinieties, beidziet lēmumus pieņemt emocionāli sakāpinātā stāvoklī, kas nozīmē, ka loģika netiek pieslēgta.

  Normālās pilsētās "biezie" izmanto metro, tapēc, ka saprot, ka tas ir gan dabai labi, gan ekonomikai, mašīnu nevajag, jo tāpat nosēž korķos! A te pat vidējais nabadziņš tēlos no sevis lielo un bojās ozonu, bet metro nē, nedod dievs kādam jābrauc ar sabiedrisko transportu un vēl jānodarbina Krievija, jāieved slepkavas... Tāpēc jau šī valsts ir tukša, ka normāls cilvēks te redz, ka ir pilnīgi garām! Sabiedrība sastāv no muļķiem...
 • Gatis
 • Anita Urtane

  Anita Urtane

  Mēs savos studiju gados vācām parakstus pret metro izveidi Rīgā.
 • Aiga Jegorova
 • Marks Kiseļovs

  Marks Kiseļovs

  Labāk jādomā, kā, lai Rīgas tramvaju padarītu konkurēt spējīgāku!
  Jā veido ātrgaitas Tramvajs, kurš varētu pat dažās Rīgas vietās pildīt mini metro funkciju! Kā piemēram , ja izbūvē pazemes tuneli zem Gaisa tilta! 6 Tramvaja pagarināšana līdz Berģiem/Etnogrāfiskajam muzejam! 10.tramvaja līnijas pagarināšana līdz Valdlaučiem/Rāmavai. 4.tramvaja pagarināšana līdz Bolderājai iekļaujot ātrgaitas ceļa izbūvi! ir , kur augt Rīgas tramvajam nevajag celt vēl vienu dublieri!
 • g.

  g.

  Juglas tramvajs 2vai 3 reizes apstājas pie sarkanās gaismas līdz centram .
 • g.

  g.

  Uz vinu mikriņu vai tramv.Juglā no rīta ir vismaz 20 pers.automaš.kas veid sastr.k
  gudraj.kā vienmēr klibo matemāt.bet lit.fant.strādā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!