Vāc līdzekļus nedziedināmi slimiem bērniem

Komentāri

Ģimenes atbalsts viņiem ir dzīvības vērtē. Doma baznīcā šodien aizvadīts labdarības koncerts neārstējami slimu bērnu atbalstam.

Visi iegūtie līdzekļi tiks novirzīti tam, lai paliatīvā aprūpē esošie bērni varētu palikt ģimenē. Ziemassvētku labdarības koncerts ar nosaukumu Apsnieg eņģeļu koks norit jau vairākus gadus. Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība 16 gadus ģimenēm ar neārstējami slimiem bērniem nodrošina nepārtrauktu palīdzību. Biedrības pārstāve norāda, ka viņu galvenās pūles vērstas uz to, lai bērni aizvadot pēdējos mēnešus un dienas šai saulē nepaliek vieni.

”Tie ir bērni, kuri var atrasties mājās un, lai viņiem nebūtu jāguļ slimnīcās ir nepieciešama medicīniskā aparatūra, līdzekļi arī degvielai, pats būtiskākais, ka mēs šīm ģimenēm dodam iespēju būt kopā, būt mājās,” stāsta Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības valdes priekšsēdētāja Anda Jansone.

Līdzekļi neglābjami sirgstošajiem bērniem tiek vākti visa gada garumā. Tāpēc ikviens, kurš vēlas palīdzēt aicināts to darīt jebkurā laikā. Bankas rekvizītus un citas iespējas ziedot var atrast biedrības mājas lapā.

Lasi vēl