Komentāri

1876. gadā Bostonā Aleksandrs Greiems Bells izgudroja telefonu – tā vismaz uzskata lielākā daļa pasaules. Diez vai viņš toreiz domāja, ka šai ierīcei pēc pusotra gadsimta būs tik daudz un dažādu funkciju. Tostarp tas noder arī tad, ja jūs kaut ko nezināt. Bez Tabu Vasaras darbu ietvaros Ēriks Palkavnieks ir nolēmis būt par atbilžu sniedzēju visdažādākajā tēmās.

Vasaras sezonā daudzi iedzīvotāji vēlas noskaidrot, kādi pasākumi un izklaides notiek viņu dzīvesvietas apkaimē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzziņu dienestam zvanījuši ir arī bērni, lūdzot palasīt pasakas, anekdotes, vai uzdodot dažādus nestandarta jautājumus, un, kā atzīst paši darbinieki, šādi zvani arī viņiem pašiem šķiet visjautrākie.

Visdīvainākos jautājumus visbiežāk sanāk saņemt pilnmēness laikā, novērojuši uzziņu dienesta darbinieki. Aroda priekšrocība ir tāda, ka, veicot šo darbu un atbildot uz citu jautājumiem, arī pats var uzkrāt vērtīgas zināšanas.

Šā stāsta varoņa jaunā darbavieta Transcom Worldwide Latvia šogad patiešām piedāvā reālu vasaras darbu visiem skolēniem. Tā, ka droši var pieteikties, ja vēlaties pamēģināt pa vasaru daudz runāt pa tālruni.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl