Uzzini, no kurām valstīm ierodoties nebūs jāievēro pašizolācija!

0 Komentāru
Uzzini, no kurām valstīm ierodoties nebūs jāievēro pašizolācija!
ITAR-TASS / SCANPIX

Pašizolācija, ieceļojot Latvijā, no sestdienas, 3. jūlija, nebūs jāievēro nevienam iebraucējam no Nīderlandes, Grieķijas, Dānijas un Slovēnijas, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pret Covid-19 nevakcinētām personām desmit dienu pašizolācija joprojām būs jāievēro, atgriežoties no Lielbritānijas, Īrijas, Portugāles, Spānijas, Andoras, Monako, Kipras.

Covid-19 saslimstības 14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju Latvijā patlaban ir 61,9.

Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas vidējais rādītājs turpina samazināties un sasniedzis 38,6. Nedēļu iepriekš šis rādītājs bija 51,2.

Igaunijā rādītājs turpina samazināties un aizvadītās nedēļas laikā sasniedzis 33,5, bet Lietuvas rādītājs samazinājies līdz 28,1.

Patlaban neviena pasaules valsts nav iekļauta īpaši augsta riska valstu sarakstā, kas paredzēts valstīm, kurās ir konstatēta tāda epidemioloģiskā situācija, kas var radīt nopietnu sabiedrības veselības apdraudējumu.

Jau ziņots, ka pret Covid-19 vakcinētām personām, kas Latvijā ieceļojušas no jebkuras ES, EEZ valsts, Šveices vai Lielbritānijas, turpmāk nebūs jāievēro pašizolācijas prasība, apstiprinot grozījumus “Epidemioloģiskās drošības pasākumos Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, 13. maijā nolēma valdība.

0 Komentāru