Uzziņa: kā pavadīt laiku brīvdienās?

0 Komentāru

Izaicinājumi bijuši ne pa jokam, bet kultūra nav apstājusies. TV3 raidījums “900 sekundes” noskaidrojis, ko darīt brīvdienās un kas piedāvājumā, ņemot vērā, ka šī nedēļa kultūrai bijusi izaicinājumiem bagāta.

Bez šaubām, skaistais laiks aiz loga vilina visus pastaigās. Dodoties tādā pastaigā pa Rīgu, sestdien, 16. oktobrī, ir vērts piestāt šā gada noslēdzošajā Rīgas krāmu tirdziņā Spīķeru kvartālā no plkst. 10.00 līdz 15.00, bet tie, kuri meklē idejas braucienam un kādam izaicinājumam ārpus pilsētas, var piedalīties “Postnos” pārgājienā – izaicinājumā “Līgatne. Trīs upes”, Maršruta garums 26 km. Par izaicinājumu vairāk lasiet postnos.com.

Tiem, kas vēlas iepazīt jauno mūziku, Jaunās mūzikas festivāls “Arēna” būs īstā vieta. Festivāls notiks jau 20 reizi. No 16. līdz 27. oktobrim “Arēna” aicina uz pieciem koncertiem, kuros uzstāsies izcili pašmāju un ārzemju atskaņotājmākslinieki, tostarp Latvijas radio koris, Jānis Šipkēvics un Iveta Apkalna, vokālā grupa “Putni”, daudz arī ārzemju viesu. Ielūkojieties arenafest.lv – tur arī iespēja skatīt koncertus tiešsaistē un piedalīties diskusijās.

Vakar, 14. oktobrī, tika atklāts un līdz 24.oktobrim turpināsies Rīgas Starptautiskais kino festivāls. Interesentu vērtējumam tiks nodotas vairāk nekā 100 filmu, kas izvietotas desmit tematiskās sadaļās, tostarp piecu konkursu programmās. Viena no filmām, kuru gaidām ar nepacietību īpaši pēc Lielā Kristapa nomināciju izziņošanas, ir Dāvja Sīmaņa “Gads pirms kara”, kas pirmizrādi Latvijā piedzīvos tikai festivālā, bet jau saņēmusi 11 nominācijas.

0 Komentāru