Uzturēšanās apstākļi Daugavpils cietumā nav atbilstoši cilvēktiesībām

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) un Ieslodzījuma vietu pārvaldes vadītāja Ilonas Spure trešdien viesojās Grīvas cietumā Daugavpilī.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Andis Užulis
 • Daugavpillietis

  Daugavpillietis

  Nepareizi: Grīvā cietums tika izveidots tikai psrs laikā. Šīs ēkas tika būvētas 19. gs. 1. pusē kā Daugavpils cietokšņa priekštilta nocietinājums.
 • Zebiekste

  Zebiekste

  Lai tas Bordans,velnens,buru aizbraucis uz laukiem un paskatitos,ka lauku berni dzivo,vai ie ko est,apstakli ir briesmigi,bet sie kas sez cietumos,lai un sez,ed nodoklu naudu!!!Bordan,tu nedoma ar pratu!!!
 • egons

  egons

  Nu nedrīkst cilvēciņus abižot, vēl sāks sūdzēties eiropai. Kādēļ vispār sēdināt cietumā,labāk iedosim kādu ceturdaļ miljonu un bezmaksas ceļazīmi uz Turciju, vai Spāniju
 • Sintija

  Sintija

  Kadi vini nebutu, bet vini Ari ir cilveki nejau lopi, daudzi atrodas tur Bez vainas.
 • Edgars Kreics
  • Līga Zalāne

   Līga Zalāne

   Edgars Kreics paši sevi par tādiem pataisa.. Kāmdēļ viņiem labāku dzīvi. Ar ko viņi būtu to pelnījuši?
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Mazu remontiņu,laika šiem brīvā daudz,lai netup pie datora!
 • Matiss

  Matiss

  Kādas cilvēktiesības? Kurš no tiem 700 ir cilvēks? Savas tiesības viņi tiesa varēja izmantot ne tagad. Lopi
 • Kaspars Vitols
  +10 +10 0

  Kaspars Vitols

  Eiropas Savieniiba jau sen noziegumus vairs neuzskata par noziegumu, bet sauc tos par noziedznieka paligaa saucieniem un katrs tads nabadzinjsh ir pelinijis rehabilitaciju tam atbilstoshaas telpaas nevis izciest sodu par nodarito. Kadelj ne, buvesim cietumus kaa Holandee un Norvegjijaa, siltus, eertus ar iespeju par velti iegut augstako izglitibu, veseligu partiku un naivi ceresim ka tas palidzes ieslodzitajam saprast savas kljudas un klut par paraugpilsoni.
 • Evelīna
  +14 +14 0

  Evelīna

  Kādas vispār var būt runas par kaut kādām ērtībām cietumā? Tie "nezvēri" varo, nogalina, zog un sit ,un viņiem ,redz,vajadzīgs tagad komforts. Man jastrādā svaigu sviedros, lai samaksātu par savu dzīvokli, japabaro un jaizskolo bērni, janopelna nodokļi , lai pensionāri saņem savas pensijas. Ja es to visu laicīgi neizdarīšu, tad mani var izsviest no dzīvokļa, ka māki, tā arī grozies. Nevieniem cilvektiesību likumiem neinteresē, kā es izdzīvošu un ko edīs mans bērns. Bet, redz ,cietumā kādam ir slikti dzīves apstākļi. Bet vai par to, ko vini ir izdarījuši, viniem pienākas sanatorija? Kāpēc man par sava bērna pusdienām skolā ir jamaksā no savas kabatas, bet cietumnieki ēd pa velti. Vai kads no "gudriem" likuma rakstītajiem ir aizdomajies par tādu situāciju? Sanāk ka parastam cilvēkam nosit kadu tuvu cilvēku, tad viņš , maksājot nodokļus, uztur sava tuvinieka slepkavu. Vai nav absurds? Ja kāds manjaks nogalina padsmitiem cilvēku, par kadu komfortu te ir runa? Lai priecājās, ka ir jumts virs galvas un pilns vēders. Te, vienam otram, stradājot, ne vienmēr ir ko ēst.Tā kā lai sēz un priecājās, ka cietußo radinieki viņu nav saravuši gabalos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!