Uzsāk projektu: ”Neviens nav vainīgs, bet bērns bez ģimenes nav laimīgs”

Komentāri
Uzsāk projektu: ”Neviens nav vainīgs, bet bērns bez ģimenes nav laimīgs”
FOTO: LETA

Sākot ar šodienu, 14. augustu, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija uzsāk sociālu projektu ”Neviens nav vainīgs, bet bērns bez ģimenes nav laimīgs”, aicinot sabiedrību atbalstīt un ziedot vecāku pamestajiem bērniem.

”SOS Bērnu ciematu dziļākā pārliecība ir, ka ikvienam bērnam ir jāuzaug ģimenē nevis bērnu namā. Diemžēl, Latvijā joprojām gandrīz 2000 bērnu bērnību pavada bērnu namos, kur viņiem reti veidojas emocionāli tuvas attiecības ar aprūpētājiem, un tas nopietni ietekmē bērnu emocionālo un garīgo attīstību. SOS Bērnu ciematu asociācija vēlas šo situāciju mainīt, tādēļ sadarbībā ar atbalstītājiem – Rimi un SEB banku šoruden īsteno sociālu projektu ”Neviens nav vainīgs, bet bērns bez ģimenes nav laimīgs”, lai aicinātu sabiedrību palīdzēt vecāku pamestajiem bērniem – kļūstot par audžuģimenēm, aizbildņiem, adoptētājiem vai atbalstot ģimenes, kuras bērnus jau pieņēmušas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākot no  šī gada 14. augusta līdz oktobrim ikvienam ir iespēja Rimi un Supernetto veikalos ziedot līdzekļus SOS ģimeņu atbalstam. Šo projektu iespējams atbalstīt arī, norēķinoties par pirkumu ar maksājumu kartiRimi un Supernetto veikalos un ziedojot 7,11 eiro, kā arī ziedojot uzkrāto Mans Rimi naudu mājaslapā www.mansrimi.lv un Rimi Kioskā.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija jau 17 gadus veido un atbalsta SOS audžuģimenes  bērniem, kuri palikuši bez vecākiem. Šobrīd SOS ģimenēs dzīvo 130 bērni no visas Latvijas. Bērni SOS ģimenēs iegūst ne vien jaunas mājas un vecākus, bet saņem arī papildus speciālistu (psihologu, terapeitu, logopēdu) atbalstu, kas palīdz dziedēt agrīnajā bērnībā piedzīvotās traumas.

 

Lasi vēl