Uzņēmums, kas atbildīgs par “Lidl” ienākšanu Latvijā, mainījis nosaukumu uz SIA “Lidl Latvija”

0 Komentāru
Uzņēmums, kas atbildīgs par “Lidl” ienākšanu Latvijā, mainījis nosaukumu uz SIA “Lidl Latvija”
AFP/LETA

SIA “MMS Property Solutions”, kas ir atbildīgs par veikalu ķēdes “Lidl” ienākšanu Latvijā, mainīts nosaukums uz SIA “Lidl Latvija”, liecina informācija “Firmas.lv”.

Tostarp uzņēmumam iecelta jauna valde. Valdes priekšsēdētāja amatu ieņem Lietuvas pilsonis Marius Kībarts, bet tās locekļi ir minētās valsts pilsoņi Arūns Dziks un Mindaugs Falkausks. Iepriekš uzņēmuma valdes priekšsēdētājs bija Mārtiņš Sprūdžs, bet tās locekļi – Dainis Rikters un Igaunijas pilsonis Tarvo Kubja.

Vienlaikus uzņēmumam mainīta arī juridiskā adrese. Minētās izmaiņas reģistrētas šā gada 28. februārī.

Kā ziņots, SIA “MMS Property Solutions” Rīgas pilsētas būvvaldē iesniegusi būvniecības ieceres kopumā četrās adresēs Rīgā.

Kā vēsta laikraksts “Neatkarīgā Rīta Avīze”, pērn 20. jūlijā šim uzņēmumam tirdzniecības vietas būvatļauja izsniegta arī adresē Anniņmuižas bulvārī 77.

Laikraksts vēsta, ka “MMS Property Solutions” iegādājies zemes gabalu arī Liepājā un uzņēmuma pārstāvji interesi par attīstību izrādījuši arī Jūrmalas pašvaldībai, taču konkrēti plāni ar to saskaņoti neesot.

“MMS Property Solutions” īpašnieks ir Vācijas uzņēmums “CE – Beteiligungs-GmbH”, kam pieder arī “Lidl Lietuva” un likvidētā SIA “Lidl Latvija”.

Jau vēstīts, ka Vācijas zemo cenu veikalu tīkls ”Lidl” rakstveida atbildē LNT Ziņu dienestam oficiāli apliecina, ka plāno ienākt Latvijā un arī Igaunijā.

0 Komentāru