1 komentārs

Uz svētkiem gribas ne tikai pašiem saposties, bet arī savest kārtībā māju. Tieši ar tādu domu kāda  rīdzinieku ģimene Juglā jau savlaicīgi  pasūtījusi jaunus logus, pārliecībā, ka tie jau būs gatavi jau  oktobra vidū.

Turklāt logus pasūtījuši ne jau kaut kādā kaktu kantorī, bet pašmāju uzņēmumā ar pieredzi, cerībā, ka valsts svētkos tos jau nu noteikti varēs kārtīgi izgaismot. Taču no tā visa, čiks vien sanācis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gintai, kas pasūtījusi logus no vietējā ražotāja, tika solīts, ka tiek tiks ielikti 17. oktobrī. Tomēr līguma izpilde no sākuma atlikta uz nedēļu, tad uz divām, un te jau novembris ir pusē. Bez tabu klātbūtnē Ginta vēlreiz zvanīja logu ražotājam, lai saprastu,  cik tad ilgi vēl būs jāgaida jaunie logo.

Logu ražotājs:  Nu kaut kāds laiciņš būs vēl jāpagaida. Mums te problēmas.
Ginta: Cik ilgi vēl jāgaida?
Logu ražotājs:  Divas nedēļas noteikti.

Bez tabu cenšas sazināties ar uzņēmumu, kas solījis logus piegādāt.

Telefonintervija
Eko logi un durvis pārstāvis: Jā, jā, es taisījos jums šodien uzzvanīt. Priekšnieks neņem klausuli. Viņam ir izslēgts telefons.
Bez tabu: Visu laiku?
Eko logi un durvis pārstāvis: Pagaidām, jā.
Bez tabu: Jums tikai viens priekšnieks?
Eko logi un durvis pārstāvis: Nu jā, jums ar saimnieku jārunā, ar īpašnieku.
Bez tabu: Kā jūsu priekšnieku sauc?
Eko logi un durvis pārstāvis:  Rolands Rusins.  Es viņam nodošu, viņš uzreiz piezvanīs.

Tomēr norunātajā laikā neviens tā arī neatzvana.

Patērētāju tiesību centra pārstāve Ilze Žunde skadro, ka šādās situācijās klients būtu tiesīgs saņemt atpakaļ savu pirmo iemaksu. Tomēr Ginta norāda, ka viņas līgumā Eko logi un durvis norādījuši, ka gadījumā, ka klients grib lauzt līgumu, tad attiecīgi arī zaudē pirmo iemaksu. Bet gadījumā, ja uzņēmuma dēļ logi tiek piegādāti ar nokavēšanos uzņēmums ir gatavs maksāt 0,01% no līguma summas dienā, kas ir seši centi.

 

 

TOP komentāri

  • eko logi jāmaina
    0 0 0

    eko logi jāmaina

    Eko logos ūdens rāmjos iekšā, jāmaina. Siena slapja, zem pālodzes iekšpusē, rāmis izsalis. Jelgavā Lielā ielā 20 sapūcēta menedžere Marija smērē un stāsta pasakas.Termiņu neieverošana,,,,,,, un logi jāizmet. Firma vairs nav, uzmetiens. Uzmanaties no Jelgavas logiem, afēristi ir te pat starp mums!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl