Uzņēmums “Birojs.lv” daļu nopelnītā ziedos akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

Pievienot komentāru
Uzņēmums “Birojs.lv” daļu nopelnītā ziedos akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

No 11. līdz 22. decembrim “Birojs.lv” organizētajā labdarības kampaņā, kuras ietvaros no katra pirkuma virs 100 eiro, 5 eiro tika novirzīti labdarībai. Kopā savākti 4535 eiro, kas tiks ziedoti Bērnu slimnīcas fondam- tiem bērniem, kuri palīdzību gaida akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros.

Šogad “Birojs.lv” pieņēma lēmumu pircēju dāvanām atvēlēto naudu novirzīt cēlākam mērķim. No katra pirkuma virs 100 eiro (bez PVN), kurus kampaņas periodā veica “Birojs.lv” klienti, 5 eiro tiks ziedoti Bērnu slimnīcas fondam Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros.

Jau šobrīd ir zināms, ka, pateicoties “Birojs.lv” ziedojumam, nākamajā gadā nepieciešamo atbalstu veselības uzlabošanai saņems divi bērni ar autismu. Septiņus gadus vecajam Henrijam būs iespēja saņemt 105 Aba terapijas nodarbības, kas nav valsts apmaksātas un 2018. gadā puikam izmaksās 2310 eiro. Savukārt Diāna, kurai ir 4 gadi, nākamgad varēs saņemt nepieciešamās 74 Aba terapijas nodarbības, par kopējo summu 2225 eiro.

”Mēs, uzņēmēji, ikdienā veicam virkni dažādu mārketinga aktivitāšu, lai piesaistītu klientus, noturētu klientus, apmierinātu klientus un padarītu priecīgus. Šogad lēmām, ka mums jābūt pateicīgiem ne tikai klientiem, bet arī sabiedrībai par iespēju veiksmīgi nodarboties ar komercdarbību vietējā tirgū. Un, mūsuprāt, labākā pateicība sabiedrībai ir labdarība. Sabiedrības svarīgākā daļa ir bērni, jo bērni ir mūsu sabiedrības nākotne,tādēļ tika pieņemts lēmums nesūtīt klientiem gardumus, bet mārketinga aktivitātēm atvēlēto naudu ziedot bērnu veselībai,” tā par kampaņu saka Birojs.lv vadītājs Artūrs Dombrovskis.

Kā atzīst Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa: “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros joprojām turpināsim palīdzēt bērniem ar dažādām veselības problēmām, taču šogad vēlējamies atbalstīt arī bērnus ar AST, nodrošinot savlaicīgu diagnostiku un terapiju. Tas nozīmē, ka apmaksāsim arī tos terapijas veidus, kas ir valsts apmaksāti, bet uz kuriem bērnam ir jāgaida rindā ievērojami ilgāk nekā to ir rekomendējis un nozīmējis ārsts.”

 

Lasi vēl