1 komentārs

Uzņēmums, kam nevedās ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku formu šūšanu, nolēmis lauzt teju 300 000 eiro vērto līgumu.

Jau iepriekš no dienesta darbiniekiem izskanēja sūdzības par saņemto formastērpu kvalitāti, taču iniciatīva pārtraukt sadarbību nāca nevis no VID, bet gan no šūšanas uzņēmuma VIK, kas pērn uzvarēja iepirkumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan apģērbs tiek šūts katram individuāli, pirms tam ņemot mērus un veicot pielaikošanu, VID darbiniekiem forma neesot derējusi, tāpēc tā ne vienu reizi vien bija jāpāršuj un jāpielabo. Uzņēmums, kuram ir jau 25 gadu pieredze formas un darba apģērbu ražošanā, atzīst, ka, iespējams, pārvērtējis savus spēkus. Līdz līguma reālai laušanai tas nonācis pirmo reizi.

Par līguma laušanu, ja par to paziņots laikus, kas ir divus mēnešus iepriekš, soda sankcijas nav paredzētas.

”Tā situācija šobrīd ir tāda, ka mēs jau līdz šim esam pasūtījuši visu, lai ar darba apģērbu nodrošinātu visus klienta apkalpošanā nodarbinātos – tie ir 276 darbinieki. Šajās 60 dienās jāskatās, varbūt kaut kas papildus jāpielabo vai jāpiekoriģē, bet visādi citādi pasūtījums šobrīd ir veikts tā, lai klienta apkalpošanā nodarbinātie ar apģērbiem būtu nodrošināti,” komentēja VID sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Teice-Mamaja.

VID nolēmis sludināt jaunu iepirkumu konkursu, jo no ieceres par formastērpiem nedomā atkāpties. Dienests arī norāda: lai gan līgums bija slēgts par teju 300 000 eiro, tas nenozīmējot, ka visa šī summa arī iztērēta. Patlaban uzņēmumam par izpildītajiem pasūtījumiem samaksāta tikai trešdaļa – 90 000 eiro.

Video: Uzņēmums skaidro, kāpēc nolēmis pārtraukt sadarbību ar VID

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl