Uzņēmēju bažas par jaunām prasībām atbilstošu kases aparātu trūkumu saklausītas

1 komentārs

Uzņēmēju bažas par jaunām prasībām atbilstošu kases aparātu trūkumu saklausītas – Valsts ieņēmumu dienests gatavs meklēt individuālus risinājumus līdz brīdim, kamēr visi kases aparāti tiks sertificēti.

Tā kā pamatīgi ieilgusi vērienīgā kases aparātu reforma, daudzi uzņēmēji joprojām gaida, kad tiks sertificēti tiem vajadzīgie kases aparāti. Līdz šim dienests vairs neļāva sākt strādāt ar jaunām prasībām neatbilstošām iekārtām, tāpēc daudzi bažījās, ka salūstot esošajām iekārtām, tie var palikt bez kases aparāta vai arī nevarētu atvērt jaunu veikalu. Šodien situācijas risināšanā iesaistījās finanšu ministre, kas ar ieņēmumu dienestu un uzņēmējiem panāca konstruktīvu risinājumu.

Sandra Kārkliņa-Ādmine
VID Nodokļu kontroles pārvaldes direktore

Aicinām tos uzņēmējus, kuriem ir problemātika īstenot šo kases aparātu nomaiņas reformu dažādu šo uzņēmējdarbības specifikas dēļ, vērsties pie VID, un attiecīgi pieteikties uz individuālajām konsultācijām, kurās jau mēs varētu pētīt konkrētā uzņēmēja situāciju, kāds ir esošā tirgus iespējas un kādi iespējamie risinājumi

Tāpat atbildīgās amatpersonas kliedēja bažas par jau iegādātajiem jaunajiem 14 tūkstoš sertificētajiem kases aparātiem, par kuru atbilstību noteikumiem dienestam ir šaubas, ka tos uzņēmēji varēs turpināt lietot.

 

1 komentārs