Uzņem Latvija bēgļus veiksmīgi, taču neprot integrēt – šāds ir secinājums. Ko domā Tu?

0 Komentāru
Uzņem Latvija bēgļus veiksmīgi, taču neprot integrēt – šāds ir secinājums. Ko domā Tu?
LETA

Ar patvēruma meklētāju un uzņemšanu Latvija tiek galā veiksmīgi, problēmas ir ar viņu integrāciju – šāds ir galvenais secinājums pēc šonedēļ sāktas diskusijas par to, ka bēgļi pēc statusa iegūšanas Latviju pamet…

Vai arī iedzīvotāju skatījumā uzņemšanas process noritējis veiksmīgi? Un – vai to nevajadzētu paātrināt, jo Latvija divu gadu laikā apņēmusies uzņemt 531 patvēruma meklētāju? Noskaidrots, ko domā Latvijas iedzīvotāji.

Izrādās, ka piektā daļa (21%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Latvijas atbildīgās institūcijas līdz šim ir veiksmīgi tikušas galā ar patvēruma meklētāju uzņemšanu Eiropas Savienības pārvietošanas programmā. Tikmēr trešā daļa (33%) aptaujāto ir pretējās domās un uzskata, ka iestādes ar to nav tikušas galā. Savukārt 46% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Tikmēr 16% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka patvēruma meklētāju uzņemšanas tempu būtu jākāpina, ja reiz Latvija divu gadu laikā apņēmusies uzņemt 531 patvēruma meklētāju. Vairākums iedzīvotāju (73%) gan domā, ka temps ir pietiekams. Desmitā daļa (11%) iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Video

Save

0 Komentāru