Uzmanies! Rīgā klaiņo bīstams, melns suns

Komentāri
Uzmanies! Rīgā klaiņo bīstams, melns suns
Ilustratīvs foto: Dineshraj Goomany/Flickr

Rīgā, Juglas rajonā, klaiņo bīstams, melns suns, brīdina Valsts policija. Suns jau uzbrucis kādai sievietei un aizbēdzis.

Vakar vakarā ap pulksten. 22.45 Rīgas reģiona pārvaldē saņemta informācija, ka Mazajā Juglas ielā suns uzbrucis kādai 1952. gadā dzimušai sievietei. Ierodoties notikuma vietā, policisti ieraudzīja agresīvu suni, kurš koda sievietei un jau bija nodarījis viņai nopietnus miesas bojājumus.

Policisti suņa neitralizēšanai centās izmantot dienesta šaujamieroci, tomēr, pamanot citus cilvēkus, suns iebēga turpat blakus esošajos krūmos un pazuda no apkārtējo redzesloka.

Cietušajai sievietei tika izsaukta ātrā palīdzība un nekavējoties uzsākta bīstamā suņa meklēšana. Pagaidām dzīvnieku nav izdevies atrast, tādēļ policija lūdz iedzīvotājus, kuri vakar vakarā vai šorīt ir redzējuši suni vai pamana to, nekavējoties ziņot, zvanot 110!

Suņa pazīmes: melns aitu sugas jauktenis, liels ar izteikti garu asti. Dzīvniekam nekādā gadījumā nedrīkst tuvoties, tas ir bīstami!

Šobrīd zināms, ka suns, visticamāk, ir turēts pamestā dārza mājiņā Juglā un piederējis cietušajai 1952. gadā dzimušajai sievietei, kas viņu pieskatījusi un barojusi. Policija veic pārbaudi un turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

Ja pamani, netuvojies, un nekavējoties ziņo policijai!

Lasi vēl