Uzmanies! Latvijā, iespējams, zog šķirnes suņus; jau vairāki pazuduši

15 komentāri

Latvijā, iespējams, uzdarbojas šķirnes suņu zagļi, tā vismaz ir pārliecinātas pazudušo suņu saimnieces. Trijām amerikāņu stafordšīras terjeru saimniecēm tagad vairs nav ne jausmas, kur ir viņu mīluļi. Tie ir pazuduši bez vēsts.

Piemēram, Laurai viņas mīlulis pazuda pusstundas laikā uz Daugmales šosejas Bērzmentē. ”Vienkārši bija sētā, un tad pēkšņi pazuda. Tā bija tikai pusstunda, un suņa vairāk nebija. Tas nav suns, kas mūk no mājām projām. Nekad mūžā viņš to nebija darījis. Viņš tikai pie mājas turas,” ar asarām acīs stāsta suņa saimniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat arī pārējās divas saimnieces ir pārliecinātas – viņu suņi ir nozagti.

Stafordšīras terjera cena sludinājumu portālā ss.lv svārstās no simts līdz tūkstoš eiro, pārliecinās raidījums Bez Tabu. Tiesa, tur tiek pārdoti tikai kucēni. Tādēļ atliek vien secināt – ja pieauguši suņi tiek zagti, tad vienīgais motīvs ir to pavairošana.

Foto:

Tomēr šīs suņu sugas prezidente gan apšauba, ka ir uzdarbojies garnadzis. Pazušanas cēlonis, pēc viņas domām, ir nevīžīga attieksme, un suns pats esot aizbēdzis. Diāna Branceviča ir pat ļoti skarba savos izteikumos, un uz jautājumu, ko darīt, lai kas tāds nenotiktu atkal, atbild, ”saimniekiem ir jādraudzējas ar savu galvu”.

Saimnieki ir meklējuši savus mīluļus gan patversmēs, gan sociālajos tīklos.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Anete
 • Es
  +2 +2 0

  Es

  Ja suns ir ar dokumentiem tad zog ar federācijas zinu, jo tikai federācijai ir zināma adrese un tas cik suns ir vērtīgs. Ta ir nauda. Esmu to piedzīvojusi. Kamēr suns dzīvoja mājas nepiedalījās neviena izstāde nevienam nebija vajadzigs. Kad sākām pelnīt kausus intrese bija ļoti liela. Rezultāta suns pazuda. Un neviens neko nevar pierādīt!!! Tāpēc skarbi vārdi tiek teikti saimniekiem.
 • Este
  +2 +2 0

  Este

  Arī manu Rotveilera sķirnes kucīti, kādu gadu atpakaļ mēģināja nozagt pie veikala Imantā, es gan aci pret aci satikos ar veiklo zadzēju, jo stāvēju netalu un sarunajos ar draudzeni pie veikala ieejas, krietni gados paveca kundzīte, varētu teikt no bomžu gala pat, atsēja pavadiņu un mierīgā garā devās prom, it kā tas būtu viņas suns. Kad piegāju klāt un satvēru savu suni, viņa izmisīgām acīm skatījās un teica, es domāju ka suns pamests, tāpēc paņēmu. Nē nu moins, augstākais 15 min viņš tur bija piesiets, gandrīz pie pašām veikala durvīm.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl