2 komentāri
Uzmanies, kur sper kāju! Dobeles pusē atrasts liels daudzums nesprāgušas kara laika munīcijas

Dobeles pusē atrasts iespaidīgs daudzums nesprāgušas kara laika munīcijas, informē Nacionālie bruņotie spēki (NBS)

Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas karavīri devušies uz izsaukumu Dobeles novada Annenieku pagastā, kur tika atrasti vairāk nekā 100 sprādzienbīstami priekšmeti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaķeniekos pie pieminekļa Otrajā pasaules karā kritušajiem padomju armijas karavīriem tika atrastas vairāk nekā simts kara laika nesprāgušās munīcijas vienības, tostarp 34 artilērijas lādiņi, 78 granātas un 4 mīnmetēja lādiņi. Turpat atradās arī aptuveni 1500 strēlnieku munīcijas vienības. Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas karavīri neitralizēja atrastos sprādzienbīstamos priekšmetus.

Foto

Pērn Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rota Latvijas teritorijā neitralizēja 6430 sprādzienbīstamus priekšmetus.

Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus būt uzmanīgiem un, atrodot priekšmetus, kas varētu būt sprādzienbīstami, neaiztikt un nepārvietot. Vieta, kurā šie priekšmeti atrasti, iespēju robežās jāiezīmē un par atradumu jāziņo tuvākajā Valsts policijas nodaļā vai pa telefonu 112. Pēc informācijas saņemšanas uz notikuma vietu dosies Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas speciālisti, kas atrastos priekšmetus neitralizēs.

TOP komentāri

  • Edgars
  • Inta Ivanova
    0 0 0

    Inta Ivanova

    Labi, ka tagad šāda operativitāte! Vairākus gadus atpakaļ, apstrādājot l/s zemi, vīrs atrada nesprāgušus lādiņus. Tad tos tikai pēc ilgāka laikā sprīža iznīcināja . Es biju ļoti izbrīnīta, ka pasīva reakcija. Bet , pašlaik , izklausās nopietnāka attieksme! Par to prieks!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl