2 komentāri
Uzmanies, kur sper kāju! Dobeles pusē atrasts liels daudzums nesprāgušas kara laika munīcijas

Dobeles pusē atrasts iespaidīgs daudzums nesprāgušas kara laika munīcijas, informē Nacionālie bruņotie spēki (NBS)

Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas karavīri devušies uz izsaukumu Dobeles novada Annenieku pagastā, kur tika atrasti vairāk nekā 100 sprādzienbīstami priekšmeti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaķeniekos pie pieminekļa Otrajā pasaules karā kritušajiem padomju armijas karavīriem tika atrastas vairāk nekā simts kara laika nesprāgušās munīcijas vienības, tostarp 34 artilērijas lādiņi, 78 granātas un 4 mīnmetēja lādiņi. Turpat atradās arī aptuveni 1500 strēlnieku munīcijas vienības. Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas karavīri neitralizēja atrastos sprādzienbīstamos priekšmetus.

Foto

Pērn Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rota Latvijas teritorijā neitralizēja 6430 sprādzienbīstamus priekšmetus.

Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus būt uzmanīgiem un, atrodot priekšmetus, kas varētu būt sprādzienbīstami, neaiztikt un nepārvietot. Vieta, kurā šie priekšmeti atrasti, iespēju robežās jāiezīmē un par atradumu jāziņo tuvākajā Valsts policijas nodaļā vai pa telefonu 112. Pēc informācijas saņemšanas uz notikuma vietu dosies Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas speciālisti, kas atrastos priekšmetus neitralizēs.

TOP komentāri

  • Edgars
  • Inta Ivanova
    0 0 0

    Inta Ivanova

    Labi, ka tagad šāda operativitāte! Vairākus gadus atpakaļ, apstrādājot l/s zemi, vīrs atrada nesprāgušus lādiņus. Tad tos tikai pēc ilgāka laikā sprīža iznīcināja . Es biju ļoti izbrīnīta, ka pasīva reakcija. Bet , pašlaik , izklausās nopietnāka attieksme! Par to prieks!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl