Komentāri
Uzmanies! Jaunā māmiņa brīdina: mikrorajonos uzdarbojas krāpniece, kas asaraini lūdz naudu
LETA

Kādu jauno māmiņu, kas dzīvo Purvciemā, klauvējot pie dzīvokļa durvīm, “apciemojusi” kāda krāpniece – sakot, ka nepieciešama nauda zīdaiņa pārtikai, viņa lūdz to aizdot.

“Sestdienas agrā rītā zvans pie durvīm. Tur sieviete, izmisusi – bērnu nauda vēl neesot ienākusi, bet mazulim nepieciešams piena maisījums. Apgalvo, ka ir kaimiņiene no blakus kāpņu telpas. Lūdz aizdot naudu. Apzinos, ka iespējamība, ka viņa stāsta patiesību, ir niecīga, tomēr pat pie vismazākā varbūtības teorijas procenta nevēlos atteikt: pašai mājās zīdainis, un jāsaka paldies Dievam, ka manā maciņā +/-10 eiro neko daudz nemainīs + žurnālistiskā ziņkāre arī nesnauž,” stāsta jaunā māmiņa Agneta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete, kas aizņēmās naudu, nosolās pēcpusdienā būt atpakaļ un parādu atdod, bet, kā jau tas bija paredzams, nav vairs manīta.

“Rakstu nevis savu 10 eiro dēļ, bet gan lai lūgtu jūs pabrīdināt savas kaimiņienes -pensionāres un omītes, lai neuzticas, un savu pensiju tomēr patur sev,” vēsta ieraksts Facebook.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl