Komentāri
Uzmanību, “bļitkotājiem”! Bez derīgas makšķerēšanas kartes būs nepatikšanas…
Foto: F64

Uzsākot makšķerēšanas un zvejas noteikumu ievērošanas kontroli Latvijas Republikas ūdenstilpēs 2016. gada sākumā, Valsts vides dienests (VVD) secinājis, ka daudzi makšķernieki šogad vēl nav nopirkuši jaunas makšķerēšanas kartes.

“Derīgu makšķerēšanas karšu neesamība ir aktuāls pārkāpums īpaši gada sākumā, jo to derīguma termiņš saskaņā ar šobrīd spēkā esošajiem noteikumiem beidzas gada pēdējā dienā, neatkarīgi no dienas, kad šī karte iegādāta. Tādējādi, ja karte iegādāta, piemēram, 2015. gada 1. decembrī, tā vairs nebūs derīga 2016. gada 1. janvārī. Laikapstākļi ir piemēroti makšķerēšanai no ledus, taču gada pirmajās divās nedēļās daudzi makšķernieki darbojas bez 2016. gadā derīgām makšķerēšanas kartēm un ir neapmierināti, saņemot sodus neuzmanības vai kādu citu faktoru dēļ,” skaidro VVD ģenerāldirektores vietniece, Zvejas kontroles departamenta direktore Evija Šmite.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Par šo makšķerēšanas noteikumu pārkāpumu saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 80.3 panta pirmo daļu VVD izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu no 15 līdz 350 eiro, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, tostarp peldošos līdzekļus ar aprīkojumu, vai bez konfiskācijas.

Pērnā gada 11 mēnešos VVD fiksējis 1077 makšķerēšanas un zvejas noteikumu pārkāpumus par kopēju summu 68 392 eiro.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl