Uzmanību! Aukstajā laikā jāuzmanās no kaķiem automobiļa dzinējā!

1 komentārs
Uzmanību! Aukstajā laikā jāuzmanās no kaķiem automobiļa dzinējā!
Foto avots: Es Esmu Kaķis/Facebook

“Rudenī diezgan bieža parādība ir tā, ka kaķīši mēģina izmantot tikko piebrauktas automašīnas vēl neatdzisušā dzinēja siltumu un kļūst par “arestantu” šaurajā motortelpā. Lai cik neērti šķiet katru rītu pirms dzinēja iedarbināšanas palūkoties zem motora pārsega, tomēr ir vērts pacelt pārsegu un ieklausīties, vai no dzinēja dzīlēm nenāk žēlabaini ņaudieni,” aicina dzīvnieku aizstāvji.

Alternatīva ir pie motora pārsega pieklauvēt – lai kaķi pamodinātu un sabiedējot liktu mēģināt tikt ārā. “Tas prasīs mazāk nekā minūti, taču var izglābt kāda dzīvnieciņa dzīvību,” aicina dzīvnieku aizstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

P.S. VIENALDZĪGAJIEM autovadītājiem var piebilst, ka, iedarbinot motoru bez pārbaudīšanas un bojā ejot dzīvniekam, tiek sabojāti arī motora pievadošie vadi vai pat motors).

Jāpārbauda arī tas, vai kāds mincis nesēž uz jūsu automobiļa riepas. Ja kaķis būs aizmidzis, tas jūsu tuvošanos nedzirdēs un pamodīsies vien tad, kad jūs sāksit braukt un sašķaidīsit dzīvnieku galertā, jo tas nepaspēs aizbēgt.

TOP komentāri

  • Vladislavs Deikuns
    0 0 0

    Vladislavs Deikuns

    Tapeic busim saudzigak pret kaķem un saviem auto,un es piesaucu uzlikt aizsargus zem motora kam vini nav,kaķi ielist nevar un motors aizsargats no dubļem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl