Komentāri

Kr. Barona ielā, kur tagad pilnā sparā rit rekonstrukcijas darbi, tiek ņemts ārā vairāk nekā simts gadus vecais bruģis. Kas ar to notiks – vai tas tiks slīcināts Daugavā vai arī no tā tiks būvēta Latvijā pirmā piramīda, kā to lēš aptaujātie iedzīvotāji?

Izrādās, – ne viens, ne otrs. Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija ielas rekonstrukciju ir atļāvusi ar norunu, ka izņemtais bruģakmens arī turpmāk atradīsies Kr. Barona ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šobrīd viss bruģakmens tiek izcelts ārā, tiek nolīdzināta pamatne atbilstoši šķērsprofilam. Bruģis tiek ieklāts atpakaļ,” stāsta Rīgas pašvaldības pārstāve Ilze Dimante. Savukārt vietā, kur paredzēts veloceliņš, tiks izmantots cits, pavisam jauns bruģakmens, līdz ar to daļa vecā bruģa paliek pāri.

Skaties foto!

Kas ar to notiks? Bruģis, kas paliek pāri, tiks iestrādāts tajās vietās, kur šobrīd ir asfalta segums, skaidro pašvaldības pārstāve.

Kr. Barona ielas rekonstrukcijas darbus plānots pabeigt līdz šā gada beigām, un kopējās darbu izmaksas ir 2,6 miljoni eiro.

Uzziņai!

Kr. Barona iela izbūvēta 1858. gadā. Pašreizējo nosaukumu tā ieguva 1923. gadā, un ielas lielāko daļu klāj bruģis. Kr. Barona iela ir viena no dzīvīgākajām galvaspilsētas ielām, kur ir arī tramvaju satiksme. Ielas garums – vairāk nekā trīs tūkstoši metru.

Skaties video un uzzini, ko par to domā iedzīvotāji!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl