Uz VID jumta uzstādīs 69 tūkstošus vērtu sietu; putni nes prom akmeņus

Komentāri
Uz VID jumta uzstādīs 69 tūkstošus vērtu sietu; putni nes prom akmeņus

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) galvenā ēka Talejas ielā nonākusi nedienās, un pie tām vainojami putni. Proti, lidoņi no ēkas jumta nes prom tur saliktos oļus, kas, savukārt, paredzēti termoizlācijai. Tomēr ir rasts risinājums – uz ēkas jumta jāuzstāda speciāls siets par 69 tūkstošiem eiro, noskaidroja TV3 Ziņu korespondents Jānis Zvērs.

Siets ir jāuzstāda, jo akmens oļus pārvieto putni, dažkārt oļi krīt no gaisa VID teritorijā. Sākumā VAS Valsts nekustamie īpašumi uzstādīja skaņas iekārtas, kuru uzdevums ir putnus aizbiedēt. Tomēr ar laiku putni pie skaņas pieraduši un iekārtas savu funkciju – oļu sargāšanu – vairs nepildīja. Tāpēc, aptaujājot ekspertus, pieņemts, lēmums par sieta uzstādīšanu. Kopumā siets nosegs piecu tūkstošu kvadrātmetru platību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: VID ēkas atklāšana

Sietu uzstādīs uzņēmums SIA RBSSKALS Serviss, kurš uzvarēja publiskā iepirkumā.

Sieta uzstādīšanas darbi tiks finansēti no VNĪ uzkrājumiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl