Uz slidenām ietvēm lauž kaulus un sasit galvu

Komentāri

Rekordliels cilvēku skaits lūdzis mediķu palīdzību pēc tam, kad gūtas traumas, paslīdot uz slidenām ietvēm, ziņo LNT 900 sekundes.

Traumas galvenokārt gūtas rīta stundās, kad daudzviet ietves vai kāpnes pie ēkām vēl nav nokaisītas.
Paslīdot un krītot, traumas guvuši gan jauni cilvēki, gan iedzīvotāji pensijas gados. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā skaidro, ka krītot cilvēki galvenokārt guvuši dažādus lūzumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Traumas ir diezgan tipiskas – roku lūzumi, kāju lūzumi, plecu lūzumi, tāpat arī smadzeņu satricinājumi, krītot un atsitoties ar galvu,” stāsta mediķu pārstāvji.

Visvairāk cilvēku traumas guvuši Rīgā un tās apkārtnē, bet ir arī cietušie novados. Ar dažādiem lūzumiem un sasitumiem nedēļas nogalē pie mediķiem vērsušies 30 cilvēku.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl