Uz Siguldas šosejas autovadītāja pamana asinīm noplūdušu jaunu vīrieti; viņš cīnās par dzīvību

2 komentāri
Uz Siguldas šosejas autovadītāja pamana asinīm noplūdušu jaunu vīrieti; viņš cīnās par dzīvību
LETA

Šobrīd slimnīcā par savu dzīvību cīnās kāds 29 gadus vecs vīrietis, kurš pagājušajā naktī atrasts guļam uz vienas no Pierīgas šosejām.

Pagājušajā naktī kāda taksometra vadītāja, braucot pa Rīgas-Siguldas šoseju galvaspilsētas virzienā, nonākusi neapskaužamā situācijā. Autobraucēja, braucot pa tukšo ceļu, netālu no viadukta, kas ved uz Rīgas apvedceļu, uz asfalta pamanījusi asinīm noplūdušu jauna vīrieša ķermeni. Sieviete nekavējoties saukusi palīgā mediķus.

Lai arī pirmā mediķu brigāde nekavējoties sniegusi visu iespējamo palīdzību un stabilizējusi cietušā stāvokli, uz notikuma vietu izsaukti arī papildspēki.

Mediķi atzīst, ka notikuma vietā nav bijušas skaidras norādes par to, ko pieredzējis smagi ievainotais jaunietis. Iespējams, viņš piedzīvojis kritienu no satiksmes pārvada vai arī cietis ceļu satiksmes negadījumā.

Valsts policijas Saulkrastu iecirknī par šo notikumu ir ierosināts kriminālprocess, un likumsargi jau ķērušies pie izmeklēšanas. Iecirkņa priekšnieks atzīst, ka šī lieta pagaidām ir visai neskaidra. Cietušā vīrieša kabatās atrasts mobilais telefons, naudas maks un dokumenti. Tāpat noskaidrots, ka vakarā pirms nelaimes puisis sazinājies ar saviem vecākiem un nekas neesot liecinājis par draudošajām briesmām.

Foto

Video

2 komentāri