Komentāri
Uz robežas divām Krievijas pilsonēm atsaka ieceļošanu Latvijā; viņas aizsūtītas mājās
Foto: LETA

Divām Krievijas pilsonēm atteikta iebraukšana Latvijā, jo viņas uz robežas nav spējušas pamatot savus vizītes mērķus, informē Valsts robežsardze.

Grebņevas robežkontroles punktā konstatēts, ka Latvijā ieceļojošās divas Krievijas pilsones intervēšanas laikā nevar pamatot ieceļošanas mērķi. Sagatavoti ieceļošanas atteikumi pie robežas, personas aizsūtītas uz Krieviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidostas Rīga robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka no Amsterdamas ieceļojošs Latvijas pilsonis atrodas policijas meklēšanā. Persona aizturēta un nodota policijas darbiniekiem.

Terehovas robežkontroles punktā par viltotas vadītāja apliecības izmantošanu aizturēts no Latvijas ar automašīnu izbraucošais Tadžikistānas pilsonis. Uzsākts kriminālprocess. Tāpat uz šīs robežas par viltotas Austrijas transportlīdzekļa (tranzīta) reģistrācijas apliecības izmantošanu aizturēts Latvijā ar automašīnu iebraucošs Kanādas pilsonis, pret kuru uzsākts kriminālprocess.

Kopumā Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatējušas 41 likumpārkāpumu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl