Uz Lietuvas robežas aizturēta hašiša krava divu miljonu eiro vērtībā!

Komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policija oktobrī uz Lietuvas un Latvijas robežas konfiscēja vairāk nekā 200 kilogramu hašiša kravu, kuras vērtība ir aptuveni divi miljoni eiro, informēja VID Muitas policijas pārvaldes direktors Kaspars Podiņš.

Vērienīgā krava tika atklāta, sadarbojoties Latvijas un Lietuvas muitas ekspertiem. No aizturētā hašiša daudzuma var pagatavot 400 tūkst. narkotiku devu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abu valstu ierēdņi uz Lietuvas un Latvijas robežas pievērsa uzmanību kravas automašīnai Nissan ar Igaunijas valsts numura zīmi un automašīnai Ford ar Vācijas valsts numura zīmi. Uzsākot muitas kontroli, par automašīnām interesi izrādīja arī Muitas pārvaldes narkotiku meklēšanai apmācītie dienesta suņi.

Abi automašīnu vadītāji, Igaunijas valstspiederīgie, tika aizturēti un atrodas apcietinājumā. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl