Uz Latviju atbraukušie ukraiņi iebiedēti un nevēlas runāt

2 komentāri

”Viena ģimene no Krimas atbrauca martā. Viņi burtiski aizbēga, jo bija piedalījušies ”Maidanā”. Par viņiem rakstīja Jelgavas prese, intervija bija arī interneta portālā. Tagad viņi baidās runāt, jo bija tik daudz draudu un negatīvu komentāru,” atzīst Tatjana Lazda, Ukraiņu biedrības ”Džerelo” vadītāja.

Latvijas ukraiņu biedrībā saņemti 30 pieteikumi no ukraiņu ģimenēm, kas vēlētos dzīvot Latvijā un saņemt bēgļa statusu. Savukārt Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē (PMLP) iesniegti 35 šādi lūgumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik gan bēgļa statuss nevienam no ukraiņiem vēl nav piešķirts. PMLP pārstāvji skaidro, ka statusa piešķiršana var aizņemt vairākus mēnešus. Pirmie pieteikumi saņemti februārī un martā.

Plašāk par šo tematu uzziniet šā vakara TV3 Ziņu izlaidumā!

TOP komentāri

 • maizes dona
  0 0 0

  maizes dona

  Jā, latviešu vidējais komentētājs tiešām var "norakt" normālus cilvēkus , kas no sabiedrības ziņā normālām valstīm atbraukuši. kā tur bij' -mīļākais ēdiens otrs latvietis ....
 • Kukulis
  0 0 0

  Kukulis

  Latviešu komentētāju spēks! Bet tā ir un žēl, ka tā jo – gudri d***t nav malku cirst.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl