1 komentārs
Uz Latvijas robežas aiztur desmit vjetnamiešus, vienu krievu un divus personu pārvietotājus
LETA

Trešdien, 6. aprīlī, Alūksnes novadā par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu robežsargi aizturēja desmit Vjetnamas pilsoņus un divus personu pārvietotājus – vienu Lietuvas un vienu Tadžikistānas pilsoni, kā arī 1 valsts robežu nelikumīgi šķērsojušu Krievijas pilsoni.

Lietuvas un Tadžikistānas pilsoņi nodrošināja Vjetnamas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu valsts iekšienē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret astoņiem Vjetnamas pilsoņiem uzsākts kriminālprocess par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā, pret Lietuvas un Tadžikistānas pilsoni – par apzinātu vairāku personu nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijas Republikā, savukārt pret Krievijas pilsoni uzsākts kriminālprocess par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu.

Nepilngadīgie Vjetnamas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Daugavpils, savukārt pārējie likumpārkāpumi ievietoti Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Kopš gada sākuma par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu kopumā aizturēti 46 trešo valstu piederīgie, tostarp 33 Vjetnamas pilsoņi un 11 personu pārvietotāji, 5 Krievijas, 2 Ukrainas, 1 Tadžikistānas, 1 Lietuvas, 1 Latvijas un 1 Moldovas pilsonis, savukārt pērn visa gada garumā – 463 trešo valstu piederīgie, tostarp 309 Vjetnamas, 70 Irākas, 30 Afganistānas un 25 Krievijas Federācijas pilsoņi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl