1 komentārs
Uz Latvijas robežas aiztur desmit vjetnamiešus, vienu krievu un divus personu pārvietotājus
LETA

Trešdien, 6. aprīlī, Alūksnes novadā par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu robežsargi aizturēja desmit Vjetnamas pilsoņus un divus personu pārvietotājus – vienu Lietuvas un vienu Tadžikistānas pilsoni, kā arī 1 valsts robežu nelikumīgi šķērsojušu Krievijas pilsoni.

Lietuvas un Tadžikistānas pilsoņi nodrošināja Vjetnamas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu valsts iekšienē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret astoņiem Vjetnamas pilsoņiem uzsākts kriminālprocess par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā, pret Lietuvas un Tadžikistānas pilsoni – par apzinātu vairāku personu nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijas Republikā, savukārt pret Krievijas pilsoni uzsākts kriminālprocess par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu.

Nepilngadīgie Vjetnamas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Daugavpils, savukārt pārējie likumpārkāpumi ievietoti Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Kopš gada sākuma par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu kopumā aizturēti 46 trešo valstu piederīgie, tostarp 33 Vjetnamas pilsoņi un 11 personu pārvietotāji, 5 Krievijas, 2 Ukrainas, 1 Tadžikistānas, 1 Lietuvas, 1 Latvijas un 1 Moldovas pilsonis, savukārt pērn visa gada garumā – 463 trešo valstu piederīgie, tostarp 309 Vjetnamas, 70 Irākas, 30 Afganistānas un 25 Krievijas Federācijas pilsoņi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl