Komentāri

Līdz ar silto laiku uz valsts autoceļiem atgriezušās remontstrādnieku brigādes. Kopumā šovasar paredzēts atjaunot 1100 kilometrus ceļa. Tas nozīmē satiksmes ierobežojumus, luksoforus uz šosejām un ilgāku gaidīšanas laiku.

Ceļu būvnieki gan ir nikni uz Finanšu ministriju, kuras darbinieku rīcība draudot apturēt astoņus vērienīgus projektus, lielāka skaidrība varētu būt nākamnedēļ.

Rīgas tuvumā visintensīvākie darbi norisinās Ulbrokā, kur turpinās rotācijas apļa izbūve, savienojot Rīgu ar Tīnūžu-Kokneses ceļu. Remontdarbi notiek uz autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava posmā no Ķeguma virzienā uz Jaunjelgavu. Šeit, septiņu luksoforu posmu šķērsošanai, jārēķinās ar papildu pusstundu. Ar tādu pašu gaidīšanas laiku jārēķinās, braucot no Vecumniekiem Neretas virzienā. Satiksmes ministrs skaidro, ka šovasar vērienīgi ceļu remonti notiks visā valsts teritorijā.

Trauksmi ceļ biedrība Latvijas ceļu būvnieks, kuras vadībā ir bijušais premjers Andris Bērziņš. Būvnieki ir nikni uz Finanšu ministriju, kura devusi rīkojumu apturēt visus iepirkumu konkursus, kuru līgumcena pārsniedz 5,22 miljonus eiro. Kopumā apdraudēti astoņi vērienīgi projekti.

Biedrības izsūtītās vēstules valsts pirmajām personām gan vainagojušās panākumiem, un jau nākamnedēļ iesaistītās puses sēdīsies pie sarunu galda, lai situāciju risinātu.

Saeima marta sākumā uzdeva valdībai vērtēt vairāk nekā 10 000 Latvijas iedzīvotāju parakstīto iniciatīvu Par ceļiem bez bedrēm, kas cita starpā paredz akcīzes nodokli novirzīt ceļu remontam un uzlabošanai, kā arī atjaunot Autoceļu fondu.

Lai varētu veiksmīgi plānot savus maršrutus, iedzīvotājiem ir vērts ieskatīties remontdarbu interaktīvajā kartē, kas ievietota mājaslapā lvceli.lv

Foto:

Skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl