Uz Latvijas ceļiem par piektdaļu samazinājies bojāgājušo skaits

1 komentārs

Satiksmes negadījumu statistikā vērojamas pozitīvas tendences. Gada deviņos mēnešos uz ceļiem bojā gājuši par 20% mazāk cilvēku nekā pērn šajā pašā laikā.

Policija to lielā mērā saista ar jauno fotoradaru un netrafarēto automašīnu iegādi. Vienlaikus, mērķis ir panākt, lai cietušo nebūtu vispār, tāpēc jau otro gadu Latvija iesaistīsies īpašā kampaņā.

Pēdējos gados situācija Latvijā gan pakāpeniski uzlabojas, taču Latvijā šajā ir vissliktākā situācija Eiropā. Pirms diviem gadiem līdz septembra beigām avārijās uz ceļiem dzīvību zaudēja 121 cilvēks, pērn 110, bet šogad 91.

Apņemšanās satiksmes negadījumu skaitu mazināt ir ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā. Ceturtdien, 21. septembrī, otro gadu pēc kārtas visās bloka valstīs tiks rīkota kampaņa “Eiropas diena bez avārijās bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem”, kuras laikā arī Latvijā policija strādās pastiprinātā režīmā, tostarp pārbaudīs bērnu sēdeklīšu un drošības jostu lietošanu, ķers dzērājšoferus, kā arī kontrolēs ātrumu.

Tikmēr iedzīvotāji, kas gatavi ievērot visus satiksmes noteikumus, lai ceturtdienu padarītu par drošāko ceļu satiksmē, savu apņēmību aicināti apliecināt projekta mājaslapā.

TOP komentāri

  • Eldars Salvis Ozolinsh
    0 0 0

    Eldars Salvis Ozolinsh

    Jo 1/5, salīdzinot ar periodu, ar emigrējusi!!!!!!!
    Drīz būs gandrīz pa nullēm- nebūs kam mirt...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl