Uz laiku grib slēgt Āgenskalna tirgu; veikalnieki un pircēji sākuši vākt parakstus pret to

3 komentāri

Āgenskalna tirgus pārdevēji un pircēji sākuši vākt parakstus, lai nepieļautu tirgus slēgšanu.

Āgenskalna tirgus apsaimniekotāja – Rīgas Centrāltirgus vadība – lēmusi no nākamā gada pilnībā slēgt tirgu, lai to vispirms iekonservētu un tad tajā veiktu rekonstrukciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā strādājošie tirgotāji atbalsta ieceri telpas remontēt, tomēr daudzi ir šokā par izvēlēto kardinālo risinājumu, kura dēļ daudzi pēkšņi pat pēc 30 gadu darba varētu palikt uz ielas un bez darba.

Turklāt tirgus vadība neskaidri izsakās par tirgus slēgšanas iemesliem.

Tāpēc tirgotāji un arī pircēji sākuši vākt parakstus, lai nepieļautu tirgus plača aizvēršanu – triju dienu laikā apkopotos vairāk nekā 800 parakstus šonedēļ plānots sniegt galvaspilsētas politiķiem, lai tie palīdz risināt situāciju. Parakstījušies vidū ir arī 25 gadus Āgenskalna tirgū strādājošā Inese.

Inese
pārdevēja

Mēs sapratām no visa tā, ka [..] ēka paliks pamesta tieši tāpat kā Matīsa tirgus jau daudzus gadus. Neviens neko tirgū nedara. It kā mums piedāvā vietas Centrāltirgū, bet tur jau reāli vietu nav. Ko mums tur piedāvās? Kaut kādus vecus, sadauzītus kioskus, kas viņiem ir pie Centrālstacijas?

Centrāltirgus vadība pagaidām sniedz skopus komentārus un nav zināms, kas īsti tirgus telpās tiks darīt, cik tas maksās un kad tirgus varētu atjaunot savu darbību.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl