Uz laiku grib slēgt Āgenskalna tirgu; veikalnieki un pircēji sākuši vākt parakstus pret to

3 komentāri

Āgenskalna tirgus pārdevēji un pircēji sākuši vākt parakstus, lai nepieļautu tirgus slēgšanu.

Āgenskalna tirgus apsaimniekotāja – Rīgas Centrāltirgus vadība – lēmusi no nākamā gada pilnībā slēgt tirgu, lai to vispirms iekonservētu un tad tajā veiktu rekonstrukciju.

Tajā strādājošie tirgotāji atbalsta ieceri telpas remontēt, tomēr daudzi ir šokā par izvēlēto kardinālo risinājumu, kura dēļ daudzi pēkšņi pat pēc 30 gadu darba varētu palikt uz ielas un bez darba.

Turklāt tirgus vadība neskaidri izsakās par tirgus slēgšanas iemesliem.

Tāpēc tirgotāji un arī pircēji sākuši vākt parakstus, lai nepieļautu tirgus plača aizvēršanu – triju dienu laikā apkopotos vairāk nekā 800 parakstus šonedēļ plānots sniegt galvaspilsētas politiķiem, lai tie palīdz risināt situāciju. Parakstījušies vidū ir arī 25 gadus Āgenskalna tirgū strādājošā Inese.

Inese
pārdevēja

Mēs sapratām no visa tā, ka [..] ēka paliks pamesta tieši tāpat kā Matīsa tirgus jau daudzus gadus. Neviens neko tirgū nedara. It kā mums piedāvā vietas Centrāltirgū, bet tur jau reāli vietu nav. Ko mums tur piedāvās? Kaut kādus vecus, sadauzītus kioskus, kas viņiem ir pie Centrālstacijas?

Centrāltirgus vadība pagaidām sniedz skopus komentārus un nav zināms, kas īsti tirgus telpās tiks darīt, cik tas maksās un kad tirgus varētu atjaunot savu darbību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl