Uz Jūrmalas šosejas izveidojies pamatīgs sastrēgums

1 komentārs
Uz Jūrmalas šosejas izveidojies pamatīgs sastrēgums
F64

Sestdien, 26. maijā, saistībā ar Jūrmalas Kūrorta svētku norisi un saulaino laiku izveidojies pamatīgs sastrēgums pie iebraukšanas Jūrmalā.

Jūrmalas pašvaldība aicina braucējus neveidot drūzmu pie iebraukšanas un caurlaides pirkt elektroniski – “www.visitjurmala.lv”, ar “Mobilly” vai “Riga Card” aplikāciju starpniecību. Iebraukšanas maksu var samaksāt arī pēc iebraukšanas īpaša režīma zonā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai līdz plkst.23.59 tam datumam, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā.

Vienas dienas caurlaidi konkrētai dienai var nopirkt mājaslapā “www.visitjurmala.lv”. To var izdarīt vai nu pirms došanās uz Jūrmalu vai jebkurā laikā tajā pašā dienā līdz plkst.23.59, kad transportlīdzeklis iebraucis īpaša režīma zonā.

Par caurlaidi var samaksāt arī pēc izbraukšanas no Jūrmalas, jau aizbraucot mājās, tikai jāņem vērā, ka maksājums jāveic iebraukšanas dienā. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs.

Tāpat pašvaldība arī atgādina, ka saistībā ar Jūrmalas Kūrorta svētku norisi nedēļas nogalē, sākot jau no piektdienas, pilsētā ir noteikti satiksmes ierobežojumi, un nokļūšanai svētkos aicina izmantot sabiedrisko transportu. Ja uz kūrortpilsētu plānots doties ar privāto automašīnu, jārēķinās, ka auto novietošana pilsētas centrālajā daļā var būt apgrūtināta, tādēļ autovadītāji aicināti plānot savu transportlīdzekļu novietošanu ārpus pilsētas centrālās daļas. Jūrmalas Kūrorta svētki norisināsies Majoru un Dzintaru apkaimēs, arī pludmalē, tādēļ sauļoties gribētājiem ērtāka atpūta sestdien būs ārpus šīm pludmalēm.