Uz Igaunijas robežas latvieši pulcēsies “ar karogiem un lāpām”, lai protestētu pret bēgļiem

4 komentāri
Uz Igaunijas robežas latvieši pulcēsies “ar karogiem un lāpām”, lai protestētu pret bēgļiem
Avots: Draugiem.lv

“Pulcēsimies pie Latvijas-Igaunijas robežas ar karogiem un lāpām, lai kopā ar brāļiem igauņiem protestētu pret uzspiesto masu migrāciju!” ar šādu uzsaukumu sociālajos tīklos latvieši un igauņi tiek aicināti piedalīties protestā pret patvēruma meklētāju ieplūšanu valstī.

“Mums tur ir jābūt un jāiet igauņiem pretī! Aicinu pieteikties visus, kas domā tāpat un ir gatavi pievienoties kopējam pasākumam,” aicina pasākuma organizators, kurš mītiņu organizēs pierobežas pilsētā Valkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgs protests tiek rīkots arī Igaunijas robežpilsētā Valgā.

Tiesa gan, ne Valkas, ne Valgas pašvaldības šo protesta akciju nav akceptējušas. Lai arī vietnē Facebook norādīts, ka protests notiks saskaņā ar šīs pašvaldības atbalstu, šī informācija ir melīga, portālam Skaties.lv akcentēja Valkas pašvaldības pārstāve Zane Brūvere.

TOP komentāri

 • Kaspars Savickis
  +4 +4 0

  Kaspars Savickis

  Igaunijā likums nosaka ka pasākums jāpiesaka 2-3 dienas pirms. Latvijas likumdošana nosaka ka pasākumu, ja ir objektīvi iemesli, var pieteikt vismaz 24 h pirms. Tas arī tiek darīts. ;)
 • Janis Kalviitis
  +3 +3 0

  Janis Kalviitis

  Vienkārši jābūt. Sazinamies ar Kasparu un ejam. Ja gaidīsim kamēr viss būs ideāli, ilgi būs jāgaida.
 • G.X.N.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl