Uz Bauskas šosejas notikusi smaga avārija; iesaistītas trīs automašīnas, bloķēta satiksme

9 komentāri

Piektdien, 9. novembrī, uz autoceļa Rīga-Bauska notikusi smaga avārija, novēroja raidījums “Bez Tabu”.

Kā informē Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte, policijā izsaukums uz negadījuma vietu saņemts plkst. 15.00. Smagā avārija notikusi aptuveni 10 kilometrus aiz Ķekavas, Bauskas virzienā. Notikuma vietā bloķēta satiksme abos ceļa virzienos. Policija informē, ka avārijā ir viens bojāgājušais un trīs cietušie.

Pēc “Bez Tabu” novērojumiem, uz Bauskas šosejas izveidojies sastrēgums vairāku kilometru garumā abos virzienos no avārijas vietas.

Policijas sākotnējā informācija liecina, ka negadījumā iesaistītas trīs automašīnas. Notikuma vietā ieradušās arī vairākas mediķu brigādes un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Aptuvenā avārijas vieta

VAS “Latvijas Valsts ceļi” informē, ka slēgto ceļa posmu iespējams apbraukt caur Plakanciemu pa autoceļiem “Ķekava – Plakanciems” un “Baloži – Plakanciems – Iecava”.

TOP komentāri

 • Madžiņa
  +21 +20 -1

  Madžiņa

  Mīļie cilvēki! Mašīna, tas ir kā ierocis, tu nezini kurā momentā tiksi apdraudēts. Traki kā tā, nevienu nepārmācīs nesteigties un braukt prātīgi, jo dzīvība ir svarīgāka par visu!
 • Ātrums
  +12 +10 -2

  Ātrums

  Kur tad tur migla vainīga? Nav ko nesties kā idiotiem, jābrauc atbilstoši apstākļiem
 • Braucējs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl