“Uuuuu…” – piketētāji sagaida Āboltiņu ar viņas pašas bēdīgi slaveno saucienu. Skaties video!

9 komentāri
“Uuuuu…” – piketētāji sagaida Āboltiņu ar viņas pašas bēdīgi slaveno saucienu. Skaties video!

Trešdienas pikets pie Saeimas aizritēja augstos toņos. Neapmierinātie protestētāji Solvitai Āboltiņai veltīja viņas pašas bēdīgi slaveno ūjināšanu, bet vēl divi piketētāji mēģināja iekļūt parlamenta ēkā, lai nodotu deputātiem toveri ar rūgušpienu.

Jau vēstīts, ka trešdienas rītā pie Saeimas ēkas bija pulcējušies aptuveni 200 protestētāji, kuri pauda neapmierinātību ar to, ka praktiski nolemts likvidēt uzņēmējdarbības nodokli. Klātesošie norādīja, ka tas ir liels trieciens Latvijas ekonomikai un tieši mazajiem uzņēmējiem, kuriem šis nodoklis ir vienīgā iespēja, lai sāktu savu biznesu.

Piketētāji bija nodrošinājušies ar plakātiem un uzvedās ļoti skaļi. Deputātiem, dodoties uz Saeimas sēdi, tika veltīti dažādi izsaucieni un pat svilpieni. Daži no tautas kalpiem piestāja, lai mēģinātu pārmīt kādu vārdu ar protestētājiem.

Foto

Īpašu “sveicienu” no publikas izpelnījās Solvita Āboltiņa, kurai piketētāji veltīja viņas pašas bēdīgi slaveno ūjināšanas izsaucienu.

Neiztika arī bez kurioziem – divi piketētāji vēlējās iekļūt Saeimas ēkā un nodot deputātiem toveri ar rūgušpienu. Abi gan netika tālāk par policiju, taču toveris, pretēji likumsargu lūgumam, palika parlamentā.

Video: piketētāji ūjina Solvitai Āboltiņai

 Video: pikets pie Saeimas

TOP komentāri

 • Slepkava
  +2 +2 0

  Slepkava

  Vina jau nezin kad vinas berniem draud briesmas ...
  Izjutīs uz savas ādas ...
  Kuce tava ģimene nav pasargāta , kā iedomājies ..
 • ...
  +2 +2 0

  ...

  Vienigam kuram ir jakaunās, tas ir mums pašiem, kuri ievēlēja to rižo kuci un pārējos idiotus! Blin,ka nevareju tikt,jo redziet man ir jastrādā arpus LV.bet nodokļus es maksaju Latvijai un ne no mazas summas,tagad viņi vel grib likvidēt mikro nod.???Da viņi nedabus neko!Domaju ka šis pikets ir vissam sākums....
 • Nāvi deputātiem.
  +1 +1 0

  Nāvi deputātiem.

  Kapēc neviens ar olām nenomētāja, vai veciem aboliem? Nu gan jūs piketātāji, stāvat augstumā un bezjēgā bļaujat. Plakāti ir kā avizēs ievietotās karikatūras, to izlasa un tad ķeras pie tēmas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl