Ušakovs stāsta par to, kā mazinās gaisa piesārņojumu Rīgā

Komentāri

Lai mazinātu gaisa piesārņojumu galvaspilsētā, par ko Rīgai draud sods pusmiljona eiro apmērā, ir “jāstrādā pie satiksmes samazināšanas pilsētas centrā”, proti, jāievieš vairāk veloceliņu, jāsamazina autostāvvietu skaits, kā arī jāpopularizē sabiedriskā transporta izmantošana, telekanālam LNT stāstīja galvaspilsētas mērs Nils Ušakovs. Pasākumu plāns gaisa piesārņojuma mazināšanai vēl nav apstiprināts.

2010. gadā Eiropas Komisija (EK) ierosināja pārkāpumu procedūru pret Latviju saistībā ar gaisa piesārņojumu galvaspilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pagājuši ir četri gadi, taču aktīvas kustības šajā jautājumā nav bijis. Atsevišķi pozitīvi pasākumi Rīgā tika veikti, taču tie ir atsevišķi pasākumi. Savukārt visaptverošs Rīgas domes plāns par gaisa piesārņojuma mazināšanu nav apstiprināts,” intervijā “TV3 Ziņām” pauda vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš. Viņš pirms divām nedēļām vērsās Rīgas domē, prasot šī plāna izstrādi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl